Navitech ZX-241 Honda Civic Araç Navigasyon ve Multimedya

Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar merhaba,
Honda Civic eco elegance aracımda açıklamada yazdığım Navitech ZX-241 navigasyon ekranı var. ürünün sitesinde anti-glare özelliği yazılmasına rağmen ekran güneşli havalarda hiç gözükmüyor, navigasyon bir yana üzerindeki tuşları bulup seçemiyorsunuz. fakat sitede ekran sanki parlama yapmıyormuş gibi gösteriyorlar.
23.jpg

bir diğer husus araçtaki mirror link sistemi android 8 üzeri versiyonları desteklemiyor. dolayısıyla ortalama bir telefonla mirror link yapamıyorsunuz.
bu alet android tabanlı da değilmiş, windows tabanlı çalşıyormuş dolayısıyla applikasyon ekleme gibi bir şansınız da kalmıyor.
bluetooth üzerinden spotify veya youtube ile çaldırğınız parçaların da ismi cismi gözükmüyor.
müşteri temsilcisini arayıp bu durumu dile getirdim, ilk şikayet sizden geldi dediler.
acaba bu problem bir tek bende mi var diye merak ettim. bu ürünü kullanan var mı acaba?

Ekli dosyalar

• aa.jpg
    aa.jpg
    48.4 KB · Görüntüleme: 93
  • 23.jpg
    23.jpg
    66.4 KB · Görüntüleme: 93
Aracınız
Civic FC5 2017
Ürün fiyatı nedir.

Windows tabanlıysa bu ürün böyledir senın soyledıklerın gıbıdır yani. Sanırım kandırılmışsınız.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
hocam ürün bu:
işin komik olan tarafı ise hadi windows tabanlı eyvallah da sitelerinde 9 " antiglare ekran demişler, kataloga koydukları fotoğraflarda bile ekranda parlama var o_O
ama müşteri hizmetleri ısrarla yansıma yok diyor, ısrarla yani hani.
ben mi salağım yoksa NAVITECH'mi haysiyetsiz ben çözemedim.
alırken kralsınız aldıktan sonra şikayet olunca, yansıma için internetten koruyucu cam alın diyorlar gevrek gevrek.
almam da aldırmam da kimseye.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
hocam ürün bu:
işin komik olan tarafı ise hadi windows tabanlı eyvallah da sitelerinde 9 " antiglare ekran demişler, kataloga koydukları fotoğraflarda bile ekranda parlama var o_O
alırken kralsınız aldıktan sonra şikayet olunca, yansıma için internetten koruyucu cam alın diyorlar gevrek gevrek.
Tüm sosyal platformlardan ürün ile ilgili şikayetinizi yazın. Yazdığınız yerde bu firmanın ismini de etiketleyin. Madem siz zarar gördünüz, onlarda zarar görsün.

Aracınız
Civic FC5 2017
hocam ürün bu:
Tabıkıde onlar

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri