Nazar değdi mavişe [emoji20]

Aracınız
Selamlar.

Arkadaşlar tuhaf mı yoksa saçma mı olduğunu çözemediğim bir sorun yaşıyorum... 2 saat önce işten çıkıp aracın yanına gittim kapı kolundaki tuşa bastım aracın dörtlüleri yandı karşılama modu açıldı fakat kilit açılmadı 20 dakikalık uğraş sonucu kapıyı manuel açtım ki asıl sorun burada başladı fren pedalına basarak e. Start tuşuna bastığımda araç hiçbir şekilde tepki vermiyor... frene basmadan e. Start tuşuna bastığımda araç power on konumuna geçiyor herşey normal çalışıyor tekrar frene basıp e. Start tuşuna bastığımda araç kontağı kapatıyor... en az 30 kez deneme yaptım fakat araç hiçbir şekilde marş basmadı sürekli aynı döngü devam etti.

Akü diyenleriniz olucaktır aküye kız arkadaşımın civic den takviye verdim benim araç yine aynı kaldı fakat ilginç bir şekilde o aracın aküsü ısınmaya başladı (+ ve - doğru bağlıydı eminim birçok kez kontrol ettim ) benim akü de sıcaktı fakat o kadar değildi... sizce akü neden ısınmıştır ?

Yarın aracı servise çektirmeyi düşünüyorum sizce bu sorun neden kaynaklanır ? Daha önce böyle bir sorun yaşayan yada duyan varmıdır aramızda ?

Aracınız
Güncelleme (aynı sorunu yaşayan olursa)...

Aracın marş motoru bozulmuş bu sebepten keyless go devre dışı kalmış marş motoru + akü değişecekmiş.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Güncelleme (aynı sorunu yaşayan olursa)...

Aracın marş motoru bozulmuş bu sebepten keyless go devre dışı kalmış marş motoru + akü değişecekmiş.

Geçmiş olsun, bilgilendirme için teşekkürler.

Geri