Civic FC5 Nisan 2021

Aracınız
Civic FC5 2021
Merhabalar Nisan ayı son haftası üretimi olan araçlar ne zaman teslim olur bilginiz var mıdır veya aynı durumda olup bekleyenler varsa bilgilendirirse sevinirim.

Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam benimki üçüncü hafta teslimatı şeklindeydi, 20-22 Nisan gibi bayide olur araç demişlerdi. En son sorguladığımızda araç banttan inmiş, bayiye faturalanmış, teslimata çıkmış dediler. Ama gelmesi üç beş günü bulabiliyormuş. Muhtemelen önümüzdeki pazartesi veya salı günü (26-27 Nisan) teslim edilmiş olur dediler. Fakat bayiden bayiye değişiyor sanırım. Mesela Ankara'daki bayilerin üçüncü hafta araçlarının geldiğini okumuştum. Ayrıca Samsun'daki bayinin de videosunda gördüm, araçları gelmiş.

Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam benimki üçüncü hafta teslimatı şeklindeydi, 20-22 Nisan gibi bayide olur araç demişlerdi. En son sorguladığımızda araç banttan inmiş, bayiye faturalanmış, teslimata çıkmış dediler. Ama gelmesi üç beş günü bulabiliyormuş. Muhtemelen önümüzdeki pazartesi veya salı günü (26-27 Nisan) teslim edilmiş olur dediler. Fakat bayiden bayiye değişiyor sanırım. Mesela Ankara'daki bayilerin üçüncü hafta araçlarının geldiğini okumuştum. Ayrıca Samsun'daki bayinin de videosunda gördüm, araçları gelmiş.
Hocam araçların durumunu bayiye sorup mu öğrendiniz, bana Mayıs ilk haftası teslim olur dediler. Bir de sizin hangi bayi ?

Aracınız
Civic FC5 2021
Adana hocam, evet bayideki satış temsilcilerinden öğrendim durumunu. Araç bayiye geldiğinde haber edeceğiz dediler ama henüz bir haber gelmedi.

Aracınız
Civic FC5 2021
İnşallah hocam bende de fiyat veya ÖTV dilimi değişecek diye bir kaygı var, bir an önce faturayı kestirmek istiyorum ama kısmet bakalım. Bu kadar bekledik, umarım son dakikada böyle bir sürpriz olmaz.

Aracınız
Civic FC5 2021
Fiyatın değişeceğini sanmıyorum . Civic kasa yenileyecek bu sene ve şuan ÖTV muafiyeti sebebiyle de tercih sebebi .
Bende 10 gün evvel fatura kestirdim ÖTV muafiyet le. Teslim aysonunu bulur dediler . Kasa değişimi yakın olması dezavantaj ama hayırlısı artık.

Geri