Civic FC5 O km Bayii AKSESUAR FIRSATÇILIĞI

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar
Başlıkta anlaşıldığı gibi sıfır kmde aksesuar fırsatçılığına başladı bayiler arkadaşlar CİVİCTR ailesi adına HONDA merkeze şikayette bulunalım diyorum ben 3 gündür aradım 3 kere şikayetler arttıkça ve araç fazlalaşınca bizleri arayacaklardır bu sefer konuyu atlamayalım bundan sonra alacağımız her araç İçin bu tarz bir fırsatçılığada kapı açmış olacağız

Aracınız
Civic FC5 2020
İLETİŞİM BİLGİLERİNİDE PAYLAŞ HOCAM, HERKES KONUYU GÖRDÜKÇE HEMEN ŞİKAYET EDEBİLSİN.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Bence mail daha etkili olabilir.
Varsa bir şikayet maili buradan paylaşın, hatta şikayet mail taslağını da paylaşın ki herkes üşenmeden kopyala yapıştır yaparak paylaşabilsin.

Ben şahsen maille şikayette bulunurum, bu zaten bilinen ve araç alım aşamasında hepimizin karşılaştığı bir durum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Evet var Toyota vs bır cok firma aynı taktığı uyguluyor

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ne diyelim artık usta koskoca markalar bu bayiilere göz yumuyorsa müşterilerine sahip çıkmıyorsa ne diyelim ticaret bakanlığına yazmak gerek o zaman ben honda merkezi aradım bilgimiz var diyor resmen ister al istersen alma diyor

Aracınız
Civic FC5 2017
Evet serbest piyasa bu , alırsan al almassan alma zaten ben alıcı buluyorum bak elımde arac yok dıor , birde getirdiği araca çatttt zammı yapıstırıyor.... Bunu tüm bayıler yapıyor ... Aslında satış yok bayi bilerek böle yapıyor stok yapmıyor bilerek yoksa elınde kalacak satamayacak diye... Benim dusuncem böle ben sıfır Corolla alıcaktım bana aynı taktıgı uyguladılar koskoca Bursa'da uc dört kere gormuşümdür yeni kasa Corolla yınasıl oluyor da bu arac yok satıyor ? Yok satıyorsada o kadar piyasa yapıyoruz neden deng gelmiyor yolda .... Hepsi düzmece hepsi yolunda aş.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri