Ön cam çatlağı

Arkadaşlar , bugün akşam seyir halinde giderken bi anda ön cama bir taş veya metal birşey geldi , cam hafif çatladı. Bi 3-5 cm büyüdü . Aracımın kaskosu var tabi ama ben ilk aşamada bunu düşünmedim. Bunun bir tamiratı onarımı var mıdır , çok büyük bir çizik değil , ama yayılmasından tereddüt ettim . İZmirde nerede tamirat yaptırabilirim IMG_6701.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar , bugün akşam seyir halinde giderken bi anda ön cama bir taş veya metal birşey geldi , cam hafif çatladı. Bi 3-5 cm büyüdü . Aracımın kaskosu var tabi ama ben ilk aşamada bunu düşünmedim. Bunun bir tamiratı onarımı var mıdır , çok büyük bir çizik değil , ama yayılmasından tereddüt ettim . İZmirde nerede tamirat yaptırabilirim Ekli dosyayı görüntüle 249215

Geçmiş olsun.Mümkün değil maalesef.Tamirat sorunu çözmüyor. Ayrıca sizin çatlak ilerlemeye müsait.En güzeli kaskodan değişim yaptırmak.Başıma geldi,değiştirmekten başka çare yok...

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hiç mi çözümü Yok hocam ya . Bi çizik için cam değişimi abartı değil mi . Hem kaskoyu cam için bozdurmak nasıl olur . Tramere işliyorlar mı , orjinalini takıyorlar mı acaba .

Hiç mi çözümü Yok hocam ya . Bi çizik için cam değişimi abartı değil mi . Hem kaskoyu cam için bozdurmak nasıl olur . Tramere işliyorlar mı , orjinalini takıyorlar mı acaba .

Abicim değiştir gitsin cam değiştirme hakkın var kaskoda, kaskoyu deldirmeden hemde 2 kere herhalde. Hiç bekleme kaskon falanda delinmiyor değiştir gitsin

Aracınız

Kaskoyu bozmuyor.Yetkili servis anlaşması varsa orjinal cam takılıyor serviste.Ayrıca önüne çizik atıyorlar ama zamanla titreşimden dolayı çatlak büyüyor.Kesinlikle uzatmadan değiştirin.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Geri