Ön takımdan gelen ses

Aracınız
Merhaba arkadaşlar, 5 gün önce aldığım 2012 aracı ile 120km hızdan sonra sanırım ön takımlarından olsa gerek bir ses geliyor, bunu gaz pedalında da hissediyorum. Bazen 150 den sonra oluyor bazen de 120 yi geçince. Rot da olabilir farklı bir şeyde olabilir diye düşünüyorum. Aracım garantilidir, aracı servise götürsem ücretli mi kontrol ederler yoksa ücretsiz ilgileniyorlar mı?

Aracınız
Servise gitmenizi tavsiye ederim (garanti var dediniz )

Sorunu burda yazdıgınız gibi anlatırsanız servisteki arkadaşlara , onlar gerekeni yapacaktır. Ücret konusuna gelince garanti dahilinde parça değişimi yapılır , sonuçta aracın garantisi devam ediyormuş.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3419]Honda44[/MENTION] Öncelikle servis ile bir görüşün aracı yeni almışsınız garantisi devam ediyor mu bir öğrenin, devam ediyorsa servise gösterin garantilik bir durumsa en azından para harcamazsınız.

Bunun tek sebebi lastik basınçları ve rot balans ayarı bu konuyu ben daha önce forumda açmıştım.Bir ay öncesi on bin km bakımında lastik rotasyonu,hava basınçları nın ayarlanması ve rot balans ile sorun ortadan kalktı çok şükür.Ama aracı o şekilde çok kullanma Allah korusun büyük risk en yakın zamanda bir servise uğramanı tavsiye ederim.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri