On balata

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Valeo nasıldır arkadaşlar. Ferodo işe arasında 100 tl fark var. Valeo yan sanayi değil. Ferodo gibi orjinal. Farkı vermeye değer mi?
40-45bin kilometredir kullanıyorum Valeo'yu ön balatalarda. Arkalar TRW. Memnunum ses falan yok aşınması da az olan bir balata.

Aracınız
Trw daha yumuşak gibi geldi bana ama? Fren daha iyileşti sanki. Birde hem ses yapıyor hem de aşırı balata tozu yapıyor. Çok saçma bunların hepsinin bir arada olması.
Yumuşak
- toz yapar
- iyi tutar
- ses yapmaz
Sert
-toz yapmaz
- ses yapar
-iyi tutmaz

Bu balata da işler değişik
Ben nissin balata kullanıyorum. Ne ses var ne baska birşey. Frenleme mesafesi çok iyi. Trv kesinlikle çok sert bir balata diskleri aşındırıyor. Ferodo yu fd6 da kullandım iyiydi.

FD6 - FB7

SM-G973F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar fb7 ön balata ferodo marka aldım ancak bikaç yorumda o kadar ses yapıyor ki yolda millet bakıyo tarzı yorumları gördüm. İçime sinmedi iade edecem. Yerine lütfen ön fren balata öneriiiiin??

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Arkadaşlar fb7 ön balata ferodo marka aldım ancak bikaç yorumda o kadar ses yapıyor ki yolda millet bakıyo tarzı yorumları gördüm. İçime sinmedi iade edecem. Yerine lütfen ön fren balata öneriiiiin??
Çok kişisel bir şey veya yorum oluyor bu tip durumlar. Piyasadaki en iyi markalardan biridir aslında ferodo. Orjinal nissin ya da kale marka alın. En uç iki fiyatlı balata bunlar bunlar üst ve alt olarak. İkisinden de memnun herkes. Ben de kişisel olarak valeo dan memnunum.

Çok kişisel bir şey veya yorum oluyor bu tip durumlar. Piyasadaki en iyi markalardan biridir aslında ferodo. Orjinal nissin ya da kale marka alın. En uç iki fiyatlı balata bunlar bunlar üst ve alt olarak. İkisinden de memnun herkes. Ben de kişisel olarak valeo dan memnunum.
Ben de Valeo alacam lakin ne sanayide ne internette var. Bosch alıcam artık en azından orjinal

SM-A700H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Remsa marka ön balata kullanan var mı acaba? Usta yarıdan az kaldığını söyledi ne takıyorsun dediğimde bugüne kadar remsa taktım bir şikayet gelmedi dedi??

Geri