Civic FB7 Orjinal Fb7 jant ve panjur satılıktır

Aracınız
Arkadaş sıfır mı aldı bilemiyorum ama İzmir’deki çıkmacılar temiz makyajlı panjura 400 TL istiyorlar. Sıfır olarak satan aksesuarcıda var ama ondaki orijinal mi bilmiyorum logosuz 400 TL istiyor. Ben fiyatınızı öldürmek istemiyorum o yüzden biraz dursun bakalım satılmaz ise tekrar konuşuruz çünkü bende makyajlı mi makyajsız mı arasında gidip geliyorum ikisi de gözüme hoş geliyor
Hocam kaza sonucu kaskodan ön tampon demirine kadar orjinal parça kullandık. Orjinal parça çok pahalı. 400-500' e ya çıkma alınabilir veya sıfır replika. Bence temiz çıkma alın.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Bugün İzmir’de iki çıkmacıya gittim internette 400 TL dedikleri ürün yan sanayi orijinaline 750 TL istiyorlar şaka gibi ? Çok tok satıcılar indirim filanda yapmıyorlar kara borsaya düşmüş resmen. Kullanıcıdan almak en mantıklısı sanırım böyle olursa makyajsız panjur alacağım herhalde.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bugün İzmir’de iki çıkmacıya gittim internette 400 TL dedikleri ürün yan sanayi orijinaline 750 TL istiyorlar şaka gibi Çok tok satıcılar indirim filanda yapmıyorlar kara borsaya düşmüş resmen. Kullanıcıdan almak en mantıklısı sanırım böyle olursa makyajsız panjur alacağım herhalde.

Hocam ben cok gezdim hurdacılarda dediğim fiyatlardan aşağı asla bulamazsın ihtiyacın varsa veriyim sana

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Geri