Orjinal koltuk kılıfı tavsiyesi

Aracınız
Civic ES7 2005
Merhaba arkadaşlar.
Malumunuz aracımız 2005 model olduğu için kotuklarda baya bir yıpranma mevcut. Özel dikim koltuk kılıflarından alıp taktıran, memnun kalan, tavsiye edebileceğiniz yer site var mı ? Bizim araçlarda arka koltuk parçalı olduğu için Universal tipler çok çirkin duruyor. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ankara'da döşemecioğlunda bir arkadaşım kılıf taktırmıştı, kalitesi iyi görünüyordu ama uzun yıllar nasıldır bilmiyorum. Kargoyla gönderim yapıyorlar diye biliyorum.
Fikir almak için telefonla bir görüşün bence.

Aracınız
Civic FD6 2010
Ankara'da döşemecioğlunda bir arkadaşım kılıf taktırmıştı, kalitesi iyi görünüyordu ama uzun yıllar nasıldır bilmiyorum. Kargoyla gönderim yapıyorlar diye biliyorum.
Fikir almak için telefonla bir görüşün bence.

Videolari falan da var youtube da bunların. Baya meşhurlar. Google yorumları vs de başarılı. Bende düşünüyorum buraya gitmeyi ama daha karar vermiş değilim kılıf için. Fiyatları standart 320₺ güncel.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bildigim kadariyla FD6 kasadan sonrasi icin kilif mevcut Dosemecioglu magazinda.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Civic FD6 2007
her turlu araç için kılıf var....o an elinde yoksada imalatçı olduğu için ya gün veriyor ya da yardımcı olamıcağını söylüyor... randevu alıp gıdıyorsuunuz ben peder beyin aracı için gittim.... kılıf takılıyor ama siz orijinal koltuklar zannediyorsınız ..işçilik cok iyi...öyleki ön kol dayamadan arka koltuktaki orta kısımdaki acılan bardaklı kol dayamaya kadar bütün ayrıntılar var kılıflarında ...klasık kılıflardan farklı...ben memnun kaldım tavsiye ederim

Geri