P0606 arıza

Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar merhaba;
Honda 2011 fd 6 aracım var.Sizlere sorum olacak.Geçen yıl seyir halindeyken bi anda araç motor arıza lambasını yaktı tabi bunun yanında vsa lambası ve ünlem işareti de yandı ve gaz yemedi 2000 devri geçmiyor gaza bassamda.stop edip çalıştırdım düzeldi.Bu bu şekilde birkaç ay sürdü ustalarla.sonra yine aynısını yapınca usstaya götürdüm cihaza bağladılar P0606 arızası ECM-PCM İŞLEMCİ ARIZASI yani beyin arıza dediler.beyinciye gidin neyse uzatmayayım ben lpg ustasına gittim dediki lpg enjrktörlerin arızalı değiştirelim değiştirdik sorun çözüldü bir daha sorunu yaşamadım ama tam bir yıl sonra yine aynı sorunla karşı karşıyayım.lpg ustası benlik bişey yok diyo honda ustası araba beyni arızalı beyin ustasına gideceksin diyor.Benim kafam karıştı bu arabanın gerçekten beyin sorunumu var lpg sel bir sorun mu?Başına böyle bir arıza gelen varmı yardımcı olurmusunuz.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
- Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> Forumda aynı arızadan 2 konu açılmıştı. Arıza tanımı paylaştığım konuda var. Şuana kadar geri dönüş olmadı. Yarın sanayiye gideceğim kendi ustamada bizzat sormayı düşünüyorum. Belki tecrübesi vardır.

Geri