Park sensoru ses duzeyi

Selam arkadaslar uzun bir suredir park sensor sesi dusuk olarak kullaniyorum kamera oldugundan sesin eksikligini hissetmiyorum ama neden dusuk olsun ki bi sorun var diye dusunuyorum bunun ayarinin oldugu bir yer var mi acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Selam arkadaslar uzun bir suredir park sensor sesi dusuk olarak kullaniyorum kamera oldugundan sesin eksikligini hissetmiyorum ama neden dusuk olsun ki bi sorun var diye dusunuyorum bunun ayarinin oldugu bir yer var mi acaba

Park sensörünüz orjinal mi yoksa servisin üzerine ‘hediye’ olarak nitelendirip sonradan taktığı sensör mü?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
Ben de sıfır elegance aldım 2015te ama sonradan takılma sensör. Sizin aracınız kaç model?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
IMG_1861.JPG
Konuyu horlatmış oldum ama aynı sorundan muzdaribim kendim çözemedim. Aracımın kaza sonrası tamiratta park sensörü hoparlörü bagaj içine gelişi güzel bırakılmıştı. Fotoğrafta görüldüğü gibi hoparlörü sol çamurluğun döşemesinin içine yerleştirdim ama höparlörün sesi çok az. Geri manevra durumunda duyulmuyor. Hoparlörün üzerinde ses seviyesi h konumunda ama yinede az geliyor. Acaba hoparlör normalde başka bir yerde mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ekli dosyayı görüntüle 255017
Konuyu horlatmış oldum ama aynı sorundan muzdaribim kendim çözemedim. Aracımın kaza sonrası tamiratta park sensörü hoparlörü bagaj içine gelişi güzel bırakılmıştı. Fotoğrafta görüldüğü gibi hoparlörü sol çamurluğun döşemesinin içine yerleştirdim ama höparlörün sesi çok az. Geri manevra durumunda duyulmuyor. Hoparlörün üzerinde ses seviyesi h konumunda ama yinede az geliyor. Acaba hoparlör normalde başka bir yerde mi?

Eski aracımda hoparlörü yerinden söküp bagajdan arka koltuğun köşesine uzatmıştım ses gayet canlı gelmeye başlamıştı :)

Geri