Pasta cila

Aracınız
İyi akşamlar arkadaşlar. İstanbul tuzla da oturuyorum. Bana yakın bir bölgede uygun fiyata pasta cila uygulaması düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İyi akşamlar arkadaşlar. İstanbul tuzla da oturuyorum. Bana yakın bir bölgede uygun fiyata pasta cila uygulaması düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İstanbul da değilim ancak tavsiyem şu yapılacak uygulamanın aşamalarını ve kullanılacak malzemelerin markalarını öğrenmeniz, bu işlerden anlamıyorsanız yazdığım bilgileri alıp buraya yazın elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışalım.

uguler

0
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] fb7 için tavsiye edeceğin ürün varmı? ben pasta olarak menzela 400 üzerine 3800 düşünüyorum aracım beyaz renkte 2013 model ve muhtemelen daha önce herhangi detaling işlemi yapılmadı tabi bunlar benim düşüncem ciddi bir hare var önümüzdeki hafta işlem yapmayı düşünüyorum yardımın için teşekkürler...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@NoFeaR fb7 için tavsiye edeceğin ürün varmı? ben pasta olarak menzela 400 üzerine 3800 düşünüyorum aracım beyaz renkte 2013 model ve muhtemelen daha önce herhangi detaling işlemi yapılmadı tabi bunlar benim düşüncem ciddi bir hare var önümüzdeki hafta işlem yapmayı düşünüyorum yardımın için teşekkürler...

Hocam menzerna pastaları gayet güzel kullanabilirsiniz, uygulamayı makine ile yapacaksınız demi?

uguler

0
Evet şuan için makinem yok orbital bi makine almayı düşünuyorum ama çok fazla geliyo fiyatı uygun 2. el bişey bakıyorum yada birinden ödünç alcaz artık

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Evet şuan için makinem yok orbital bi makine almayı düşünuyorum ama çok fazla geliyo fiyatı uygun 2. el bişey bakıyorum yada birinden ödünç alcaz artık

Bir dönem makinemi satıp daha üst sınıf bir makine almayı planlıyordum ancak kur çok yükseldi :)
Orbital makina yumuşak civic boyasında işinizi görecektir.

uguler

0
Bir dönem makinemi satıp daha üst sınıf bir makine almayı planlıyordum ancak kur çok yükseldi :)
Orbital makina yumuşak civic boyasında işinizi görecektir.
Internetten çok araştırdım 2.el bulamadım acaba bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz makina varmı fiyatı uygun iş görür bi makina

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri