Civic ES7 Patlak emniyet kemeri nasil anlasilir

Aracınız
Civic ES7 2003
Emniyet kemerinin patlak oldugunu veya değiştiğini nasıl anlayabiliriz. Aracımda ön kapı tarafından kaza var.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Kemerin olduğu kısımdaki trimleri çıkarıp gözle inceleme yapmanız gerekmekte, alt kenar kısımda direnç mevcutsa fazla zorlanmadan farkedersiniz diye düşünüyorum.

Aracınız
Civic ES7 2003
Orta direğin iç kısmındaki plastikleri söküp baktım. Direnç göremedim ama iyi gizlenmiş olabilir de. Büyük ihtimal kemer değişmiş gibi geldi. Sağ taraftaki kemerin fiseginin rengi farklı. Bazı yerleri daha detaylı inceleyecegim fırsat buldukça. Ya da Size kemerin sarılı olan kısmını resmini atsam anlayabilir misiniz.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Orta direğin iç kısmındaki plastikleri söküp baktım. Direnç göremedim ama iyi gizlenmiş olabilir de. Büyük ihtimal kemer değişmiş gibi geldi. Sağ taraftaki kemerin fiseginin rengi farklı. Bazı yerleri daha detaylı inceleyecegim fırsat buldukça. Ya da Size kemerin sarılı olan kısmını resmini atsam anlayabilir misiniz.
Kemer değişmişse direnç mevcut değildir o zaman çünkü kemeri değiştirmemek için direnç atıyorlar zaten. Orjinal değil yan sanayi bir kemer kullanmış olabilirler, farklılık bundan kaynaklı olabilir.

Son düzenleme:
Geri