Civic FB7 Pedal commander

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar İnternette pedal commander diye bir sistem gördüm araçların performansını pedal hassasiyetini ciddi ölçüde arttırıyor gibi deneyen kullanan var mı kullananlardan bilgi alabilir miyim?

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben denemiştim senin de söylediğin gibi sadece pedalı hassaslaştırıyor Başka hiç görevi yok . Aynı işlem istenirse yazılımla da yapılabilir diye düşünüyorum.
Arkadaşlar İnternette pedal commander diye bir sistem gördüm araçların performansını pedal hassasiyetini ciddi ölçüde arttırıyor gibi deneyen kullanan var mı kullananlardan bilgi alabilir miyim?

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sürüş tarzınız ve beklentinize göre karar verebilirsiniz. Memnun olanda var olmayanda. 4 modu var. Bu 4 modunda kendi içinde ayrı ince ayarı var. Yeni araçlarda üretilen hazır modlar gibi düşünebilirsiniz. Gaz tepkime süresinin geç olması hoşunuza gitmiyorsa anlık patlama ve daha hisli bir sürüşü seviyorsanız tam size göredir. Malum İ-vtec'lerde gaz tepki gecikmesi var. Bununla ilgili önceki yorumlar ve hoşuma giden anlatım videolarını paylaşıyorum. Sıfır fiyatı 1.100 tl. Bence pahalı. İkinci elleri yarı fiyatına alınabilir.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Son düzenleme:
Ad Soyad
Mehmet osman ünlücömert
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar pedal commanderi 2019 civic eco elegance fc5 için önerirmisiniz?

Geri