• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Rölanti Devri Sorunu

Aracınız
Hayırlı günler öncelikle herkese.Aracım biliyorsunuz zaten ben yinede birdaha söyleyim 2015 Fb7 alalı 1 ay oldu hemen hemen,Dün gece aracımın içinde otururken soğuduğunu fark ettik çalıştıralım ısınsın dedik.Calistirdik ve akü şarj icin gaza bastım ve birde dip gaz yapayım dedim araba 4 bin devirde kitli kalıyor geçmiyor.Hatta elektirik keser gibi oluyor.Fakat sadece rölantide yapıyor hareket ederken yine 7 bin devire kadar çeviriyor arac.Bu bende ki bir sorun mu herkeste mi ayni.Yardimci olursanız sevinirim.Sevgiler saygılar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
üstad araba boştayken 4 bin deviri geçmemesi aracı korumak için yapılmış bi önlem aracında bi anormallik yok hiç canını sıkma tak vitese çevir deviri :D

Aracınız
Sağolasınız hocam aklıma takılmıştı vallahi :D Çünkü bende fd6 varken boyle birsy yoktu ondan tecrübesiz kalmıştım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet bu soru benim kafama da takılmıştı şuan kullandım araçta 3 bini gemiodu devir boşta iken cevap için teşekkürler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi