Civic FB7 Rotil Boşluğu

Merhaba herkese iyi forumlar. Bugün aracımın filtre ve yag bakımı için sanayiye götürmüstüm usta ön takımları kontrol etmiş sol ön rotilde boşluk var dedi yenisini sipariş verdi. Yalnız kafama takılan konu bazı yerlerde mutlaka ikisini de değiştirin diyorlar ama gerek var mı? Bir de marka model çok önemli mi bu parçada? 200₺ gibi bir malzeme ücreti olduğunu söyledi bana

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Arnavut kaldırımında özellikle dönüşlerde çok belirgin tıkırtı yapar. Lifte kaldırınca lastik yanlarından tutarsın ve hızlı bir şekilde sağ taraf iterken soldan çekersin ve tam tersini yaparsın ve boşluk olduğunu görmüş olursun.

Ahmett
Arnavut kaldırımda giderken arabanın içindeki trim sesinden dışarıdan gelen sesi pek duyacağımı sanmıyorum, benim şikayetçi olduğum ayağımı gazdan çekince yada ani gaza basınca oluşan vuruntu acaba hangi parçalardan yapıyor….

ywzckr

0
Arnavut kaldırımda giderken arabanın içindeki trim sesinden dışarıdan gelen sesi pek duyacağımı sanmıyorum, benim şikayetçi olduğum ayağımı gazdan çekince yada ani gaza basınca oluşan vuruntu acaba hangi parçalardan yapıyor….

Ateşleme bobini, buji, buji kablosu, lpg enjektörleri, şanzuman, vtec teklemesi, subab ayarı, distrübitör kapağı, triger kayışı sente atlarsa olur hocam hepsine bakman lazım.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Ateşleme bobini, buji, buji kablosu, lpg enjektörleri, şanzuman, vtec teklemesi, subab ayarı, distrübitör kapağı, triger kayışı sente atlarsa olur hocam hepsine bakman lazım.

Arabayı satıp kurtulsak daha iyi…

Geri