RS dp+fp

MaKo

0
Aracınız
Herkese merhaba. Aracım 2017 model rs 1.5. Aracıma ismini vermek istemediğim biryerde dp+fp yapıldı. Fiyatı daha uygun diiye buraya yaptırdım açıkçası. Ama yaparlarken içim gitti. Baya zorlandılar sökerken ve takarken. euro5 yanıltıcı takıldı. Sonrasında aracımda yanmaması gereken arıza ışığı yandı. Araçta gaza yüklenip bıraktıktan sonra öne doğru bi yığılma olmaya başladı. Bahsettiğim arıza ışığı daha sonra kendiliğinden söndü, kafasına göre tekrar yanıyor. Sensörü değiştireceğim fakat benim kafama takılan konu mekanik anlamda herhangi bi hata yapıp yapmadıklarını, işlerini iyi yaptıklarını nasıl anlar nereye gösterebilirim? yığılmaya sebebiyet veren nedir? Herkese şimdiden teşekkür ederim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Herkese merhaba. Aracım 2017 model rs 1.5. Aracıma ismini vermek istemediğim biryerde dp+fp yapıldı. Fiyatı daha uygun diiye buraya yaptırdım açıkçası. Ama yaparlarken içim gitti. Baya zorlandılar sökerken ve takarken. euro5 yanıltıcı takıldı. Sonrasında aracımda yanmaması gereken arıza ışığı yandı. Araçta gaza yüklenip bıraktıktan sonra öne doğru bi yığılma olmaya başladı. Bahsettiğim arıza ışığı daha sonra kendiliğinden söndü, kafasına göre tekrar yanıyor. Sensörü değiştireceğim fakat benim kafama takılan konu mekanik anlamda herhangi bi hata yapıp yapmadıklarını, işlerini iyi yaptıklarını nasıl anlar nereye gösterebilirim? yığılmaya sebebiyet veren nedir? Herkese şimdiden teşekkür ederim.

@Erhann ve @ermant hocalarımızdan yardım alalım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Sizin işlemde tecrübe problemi var gibi duruyor. İyi ustalar ile görüşmek lazım.
> Şu kanal sahibide aracına işlem yaptırmış güzelde yürüyor. Yardımcı olabilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
dp+fp yaptırıp yanıltıcı taksanda arıza ışığına çözüm olmaz. Yazılım kullanırsan kesin çözüm olur. K-tuner yada hondata kullanacaksın.
Çok önemli bir konu ise dp+fp egzozcu ya değil motor ustasına yaptırılır. Bilginize.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri