Civic FC5 RS RS lere Motor yağı sıcaklığı

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar, aracına motor yağı sıcaklığı, yağ basıncı, turbo basıncı göstergeleri ve sensörleri ekleten oldu mu?

Bildiğiniz üzere Amerika'da sunulan Civic SI larda turbo basıncı göstergesinde turbonun anlık kaç psi bastığı gösteriliyor ama bizim ekranlarda bu yok.

Motor yağının sıcaklığı da hem motora hem turboya zarar vermemek için önemli bir kriter.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar, aracına motor yağı sıcaklığı, yağ basıncı, turbo basıncı göstergeleri ve sensörleri ekleten oldu mu?

Bildiğiniz üzere Amerika'da sunulan Civic SI larda turbo basıncı göstergesinde turbonun anlık kaç psi bastığı gösteriliyor ama bizim ekranlarda bu yok.

Motor yağının sıcaklığı da hem motora hem turboya zarar vermemek için önemli bir kriter.

Emin değilim ama benim aliexpress mutimedyasın da hazır uygulaması vardı galiba :) İlgimi çekmediği için incelemedim doğru çalışıyor mu onu da bilmiyorum, unutmazsam inceleyip dönerim.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Emin değilim ama benim aliexpress mutimedyasın da hazır uygulaması vardı galiba :) İlgimi çekmediği için incelemedim doğru çalışıyor mu onu da bilmiyorum, unutmazsam inceleyip dönerim.
Bluetooth bağlantılı OBD cihazlarından ekrana(multimedya) aktarım yapıp okutturulabiliyor sanırım ama; arkadaş arabanın arayüzünde verilmeyen birşeyi ekstra olarak obd' den alamazsın dedi ama emin değilim.

Olmadı sensör alıp bir cihaza bağlayacağım :D

Bu programı isterseniz cevap telefonuna isterseniz de rootlu multimedya ekranına yükleyin.
Bluetooth bağlantılı(wifi da olabilir) obd2 cihazı alın ve aracın obd2 girişine takın.
Çılgın gibi bir sürü bilgiyi kontrol edin (mazda ve toyota da kullandım, honda da üşendim kullanmadım nedense)

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017

Bu programı isterseniz cevap telefonuna isterseniz de rootlu multimedya ekranına yükleyin.
Bluetooth bağlantılı(wifi da olabilir) obd2 cihazı alın ve aracın obd2 girişine takın.
Çılgın gibi bir sürü bilgiyi kontrol edin (mazda ve toyota da kullandım, honda da üşendim kullanmadım nedense)

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Mesajızınızı yeni gördüm.

bluetoothlu obd2 cihazım var. uygulamayı indirip deneyeyim.

Baktımda iosta yok mu acaba? ya da muadili uygulama var mı ?

bende eobd facile yüklüydü ama kontrol etmedim.

Geri