Civic FC5 Sabahları araç ilk çalıştırmada gelen ses

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar sabahları arabayı çalıstırdığımdaki ilk ses takili kaliyor biraz ilerleyince geciyor. Sadece sabahlari yapıyor.Yeni başladı daha once yoktu bilgisi olan var mı? Video çektim ama yükleyemedim mp4 formatını kabul etmiyor site.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam ne fanı?? Hiç sanmıyorum aklıma gelen tek şey CD okuma kafası. Bu sorunu tetikliyor diye düşünüyorum, fan yoktur(bilmemekle birlikte)
Anladığım kadarıyla navigasyon cihazının içerisinde ufak bir fan var ise bu ses fandan geliyor olabilir zira herkesin belli zamandan sonra masaüstü bilgisayar kullananlar iyi bilirler kasa soğutucu fanı,power supplay fanı ötmeye başlar sonuçta bu cihazında soğumaya ihtiyacı var.

VIA_F2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar sabahları arabayı çalıstırdığımdaki ilk ses takili kaliyor biraz ilerleyince geciyor. Sadece sabahlari yapıyor.Yeni başladı daha once yoktu bilgisi olan var mı? Video çektim ama yükleyemedim mp4 formatını kabul etmiyor site.
[/QUOTEaynı sıkıntı 1 haftadıe benim aracımda da var.ben de videoya aldım.hatta bendeki ses biraz daha fazla.klima kapalı.içinde cd yok.sadece ilk çalıştırmalarda yapıyo.gün içerisinde araç sıcakken yapılan çalıştırmalarda pek olmuyor.ben de bu konuyu araştırma için forumda takılıyodum yalnız olmadığımı fark ettim

Geri