Sabahları veya geceleri sağ taraftan gelen çıtırtı sesleri

Aracınız
Civic FC5 2019
7.000 km 'de olan aracımdan özellikle sabah işe giderken ve gece bir yerlere giderken, frene bastığımda, sağ tarafa dönüşlerde, bozuk yollarda, cızırtı mı, çıtırtı mı, iki metal sürtmesi mi anlayamadım.

Servise gösterdim, gündüz 13.30'un sıcağında test ettiler ve tabiki hiçbir ses duyamadılar. Bu tarz bir sorunu tecrübe eden varsa, paylaşırsa sevinirim.

Not: Aracım 2020 eco elegance sedan

Aracınız
Civic FC5 2020
Malasef Bizim araçlar dansöz gibi zırıldamayan yeri yok dün 1500km yol geldim neredeyse tamamı kaymak gibi asfalt otoban olmasına rağmen bir zırıltı başladı benim araçta . O zırıltı yüzünden nasıl kafaya taktıysam 1 gram uyku düşmedi gözlerime,sinirden arabayı satıp başka marka modele geçmeyi bile düşünüyorum

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Aracınız
Civic FC5 2020
7.000 km 'de olan aracımdan özellikle sabah işe giderken ve gece bir yerlere giderken, frene bastığımda, sağ tarafa dönüşlerde, bozuk yollarda, cızırtı mı, çıtırtı mı, iki metal sürtmesi mi anlayamadım.

Servise gösterdim, gündüz 13.30'un sıcağında test ettiler ve tabiki hiçbir ses duyamadılar. Bu tarz bir sorunu tecrübe eden varsa, paylaşırsa sevinirim.

Not: Aracım 2020 eco elegance sedan

Üstad LPG gaz borusumu veya bir parçası var o yapıyordu bende 2018 fc5 de ondan biliyorum ayışığında kestik sesi bu Mart ayında aldığımda o yok ama sunroof perdesini açınca kafamın hemen üstünde ve sağ Direkte CIZIR CIZIR oynuyor bir şeyler bu ara da ekran üstündenki havalandırmaların ordan ara ara bir cızırtı gelmeye başladıya hadi hayırlısı 11bin oldu araç bu arada

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2020
bu cam direkleri nden geliyor benımde düz yolda sıkıntı yokda bozuk yollarda geliyor bu ses.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Airbag e giden kablo olması lazım üstad bende de var götürdük hallettik abi dediler yalan dolan servisler şu kaput tampon göçük işini bu hafta halledeyim sıra ona gelecek

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2017
Airbag e giden kablo olması lazım üstad bende de var götürdük hallettik abi dediler yalan dolan servisler şu kaput tampon göçük işini bu hafta halledeyim sıra ona gelecek

Hürmetler
bılmıyorum elımle direki tutunca ses kesılıo bırakınca zıngırdama yaptı bozuk yolda birde bu havalar soğumaya başlayınca bu sesler artıyor ..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri