Sağ ayna çerçevesi kırıldı

Merhabalar sağ aynayı garajdan geri geri çıkarken vurduk ve siyah çerçevesi (kısmı) kırıldı bunu nereden bulabiliriz küçük bir şey için ayna değiştirmek falan istemiyorum, ayrıca onun tam bir ismi varsa onu da öğrenmek istiyorum malum servisi aradığımızda falan derdimizi anlatamayabiliriz ortalama ne kadar tutar bu sağ ayna daki siyah çerçeve? IMG_20181007_131102.jpgIMG_20181007_131032.jpg

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar sağ aynayı garajdan geri geri çıkarken vurduk ve siyah çerçevesi (kısmı) kırıldı bunu nereden bulabiliriz küçük bir şey için ayna değiştirmek falan istemiyorum, ayrıca onun tam bir ismi varsa onu da öğrenmek istiyorum malum servisi aradığımızda falan derdimizi anlatamayabiliriz ortalama ne kadar tutar bu sağ ayna daki siyah çerçeve? Ekli dosyayı görüntüle 8127Ekli dosyayı görüntüle 8128

Işte aynanın son durumuIMG-20181007-WA0005.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar sağ aynayı garajdan geri geri çıkarken vurduk ve siyah çerçevesi (kısmı) kırıldı bunu nereden bulabiliriz küçük bir şey için ayna değiştirmek falan istemiyorum, ayrıca onun tam bir ismi varsa onu da öğrenmek istiyorum malum servisi aradığımızda falan derdimizi anlatamayabiliriz ortalama ne kadar tutar bu sağ ayna daki siyah çerçeve? Ekli dosyayı görüntüle 8127Ekli dosyayı görüntüle 8128

Çok kötü gözükmüyor. Bence diğer arkadaşların da dediği gibi kaynak veya hiç elletmeyin. Çok dikkat çekmiyor zaten.

Aracınız
Benimki de aynı şekilde kırılmıştı. Servis komple değişmesi lazım dedi. 1750 TL dedi. Yan sanayi 750 Tl. Ben kaportacımda plastik kaynak yaptırdım. Orijinalden farkı kalmadı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende de aynısı olmuştu. Bisikletli birisi çarptı. Aynanın arabayla bağlanan yerinden kırıldı. O zaman 1250 lira vermiştim ben..

Bende de aynısı olmuştu. Bisikletli birisi çarptı. Aynanın arabayla bağlanan yerinden kırıldı. O zaman 1250 lira vermiştim ben..

Herkese bir bir teşekkür ederim fakat çok küçük parçalar halinde dağılmış durumda parçaları aradım fakat bir kısmı bulabildim bu na kaynak yapıldığını da daha yeni öğrendim parçası eksik olmasına rağmen araştıracağım.

Bazı parçaları yapıştırıcı ile yapıştırmışlar ve iç taraf ta bir parmak girecek şekilde boşluk var, bu siyah kısmı satın almamız gerekiyor satan ve ya nereden bulabilirim yardım edecek bir arkadaş var mı, ayrıca sağ aynayı tutup salladığımda çerçevesi beyaz kısımda dahil oynuyor yukarı aşağı sol ayna da böyle bir şey yok, içinde bir şey kırılmış olabilir mi? IMG-20181007-WA0010.jpg

Geri