Civic FD6 Sanruuf sorunu

Sanruuf sorunu ;
yagmur da ve oto yıkamada basınçlı suyla araba içeriden sagdan üst kolçak tarafından döşemeden su sızıntısı var sag tarafın yagmur gider borusunu içeriden kontrol etmem lazım hortumu çıkık anlamadım ama nasıl sökecegim hakkında bilgim yok ve bir diger konu sanrufun sag tarafı soldan 2 mm daha aşşagıda nasıl düzeltebilirim yükselebilirim bir ayarı felan varmı konuşa ilgili yardımcı olursanız sevinirim video veya resim her neyse netten düzgün bir bilgiye ulaşamadım

F8331 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sanruuf sorunu ;
yagmur da ve oto yıkamada basınçlı suyla araba içeriden sagdan üst kolçak tarafından döşemeden su sızıntısı var sag tarafın yagmur gider borusunu içeriden kontrol etmem lazım hortumu çıkık anlamadım ama nasıl sökecegim hakkında bilgim yok ve bir diger konu sanrufun sag tarafı soldan 2 mm daha aşşagıda nasıl düzeltebilirim yükselebilirim bir ayarı felan varmı konuşa ilgili yardımcı olursanız sevinirim video veya resim her neyse netten düzgün bir bilgiye ulaşamadım

F8331 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Dibinde vidalar var onları gevşet ayarla sık

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
4 taraftada varEkli dosyayı görüntüle 269721

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba sizin için ufak çaplı biraz araştırma yaptım ve birisinin yorumunda sizin problemden bahsetmiş,
Motoru sente atlatmış onun ayarı yapılmış ve son olarak da fotoğrafta gosterdiginiz ayar vidalari ile sıfırlama yapılmış. (Eşitleme)
Belki sizinkisi sente atlamamistir, ayar vidalari işe yariyabilir.
Diyeceğim şuki siz bence eliniz yatkinmi bu işlere bilemem ama ellemeyin bu tip işler sıkıntılıdır çok uğraştırır,
Bakıma vs gittiğiniz yer varsa yada özel servisiniz varsa oraya gidin en azinda yapamayız derlerse bile fikir verirler buda size büyük fayda sağlar..

Honda madness

Geri