Şarj motoru bilya sesi?

Arkadaşlar merhaba gün içinde şehir içi çocukların okulu olduğundan dolayı günlük 30 km. şehir içi kullanım yapıyorun araç 2007 honda manuel. Araçta şuan bir ses var v kayışı, şarj dinamosu arasında gibi soğukken çok belli ısınınca da bariz kulak verdiğinde duyuluyor. Subap ayarı yaptırdım şarj dinamosunu gösterdim ikisi de sağlam dediler ses subap sesi gibi şıkırtılı sürekli değil arada geliyor başına gelip çözümünü bulan var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:
V kayis oldugu grupdaki bir bilya olma ihtimali yuksek. Ara ara gelen ses. Dagilmis bilya sesi. Agir bakimda avans bilyasini degistirmistim. Ne takti bilmiyorum. 40bin sonra yine ses geliyor. Ben ondan şüphelenniyorum.

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
V kayışının oradan geliyorsa. V kayışına bağlı olan yerleri iyi dinlemek lazım. Bunun için steteskop kullanılabilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

V kayis oldugu grupdaki bir bilya olma ihtimali yuksek. Ara ara gelen ses. Dagilmis bilya sesi. Agir bakimda avans bilyasini degistirmistim. Ne takti bilmiyorum. 40bin sonra yine ses geliyor. Ben ondan şüphelenniyorum.

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi
Bugün tornavida yardımıyla şarj dinamosunun sesini dinledim içi ugultulu çalışıyor elektirikci ise bunda bişe yok dedi sanırım elektrikciyi bırakmak gerek

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugün tornavida yardımıyla şarj dinamosunun sesini dinledim içi ugultulu çalışıyor elektirikci ise bunda bişe yok dedi sanırım elektrikciyi bırakmak gerek
Şarj dinamosu soğukta sesli çalışır. İçinde kömürler var. Fakat ısınınca aynı ses devam etmemeli! Sesi bir video ile destekleseniz. Çok güzel olur. Bir İlk çalıştırmada ikincisi gün bitiminde sıcakken.

Şarj dinamosu soğukta sesli çalışır. İçinde kömürler var. Fakat ısınınca aynı ses devam etmemeli! Sesi bir video ile destekleseniz. Çok güzel olur. Bir İlk çalıştırmada ikincisi gün bitiminde sıcakken.

Tamam hocam yarın ilk iş öyle yaparım arac ısındıgında da yapıyor ara ara nasıl desem ses opellerde ki itici doldurucu sesi gibi

WAS-LX1A cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri