Satılan Bir Araç Hakkında

Güncel Bilgi.....
Kasko Değer Listesi değişmiş. Premium Eco Kasko değeri 401k olmuş. Benim iş yatar =)
Forumda bir arkadaş 2017 i20 satıyordu tahminim 390'a falan bırakır. Çok temiz araçtı iletişime geçebilirsiniz. Bence yılbaşına kadar arabasız kalmayın durum nereye gelir belirsiz..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Fiyatına göre pahalı bir araç bence...
Eco Premium bir kere yani en boş versiyonu.
Hiçbir donanımı yeterli gelmeyecektir. Piyasada daha çok Eco Elegance modeli itibar görür.

Biraz bakındım merakımdan bir alternatif de ben koyuyorum.

Aynı kilometre de HATASIZ-TRAMERSİZ.. 480-485 arasına pazarlık yapar bunu tercih ederdim.
FB7 hususunda bilginiz tam doğru değil, Premium Paket en boş versiyonu değil orta donanım versiyonudur, elegance donanımdan farkı sunroof, xenon ve koltuk ısıtmadır. Premium pakette yağmur sensörü, far sensörü, geri görüş kamerası, cruise control gibi donanımların tamamı mevcuttur, en boş versiyon Dream pakette bunlar mevcut değil.

Piyasada ikinci elde Elegance paketin daha fazla rağbet gördüğü doğru ama binici açısından Premium paket uygun fiyatı ile uzun vadeli mantıklı bir seçim olabilir.

FB7 hususunda bilginiz tam doğru değil, Premium Paket en boş versiyonu değil orta donanım versiyonudur, elegance donanımdan farkı sunroof, xenon ve koltuk ısıtmadır. Premium pakette yağmur sensörü, far sensörü, geri görüş kamerası, cruise control gibi donanımların tamamı mevcuttur, en boş versiyon Dream pakette bunlar mevcut değil.

Piyasada ikinci elde Elegance paketin daha fazla rağbet gördüğü doğru ama binici açısından Premium paket uygun fiyatı ile uzun vadeli mantıklı bir seçim olabilir.
Araların da 20-30.000 fiyat farkı varken sırf sunroof için bile tercih edilir.

Geri