Civic FC5 Selamlar Fc5 1.5 MT elegance+guvenlik paket ile aranızdayım.

Aracınız
Civic FC5 2020
İzledim buna benzer başka bir videoyuda benim aracımda böyle bir menü çıkmıyor farklı :) Bende bu şekilde bi menü çıkıyor hepsini yaptım yine çalışmadı
Hocam güvenlik kilidi zamanlayıcısı şu oluyor: kumandadan kilidi açtınız fakat kapılardan herhangi birini açmadınız.
Araç kendi kendini 30 sn sonra tekrar kilitleyecektir.

Tüm menüleri karıştırmanıza rağmen WAL menüsü çıkmıyorsa malesef bulunmuyor olabilir.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam güvenlik kilidi zamanlayıcısı şu oluyor: kumandadan kilidi açtınız fakat kapılardan herhangi birini açmadınız.
Araç kendi kendini 30 sn sonra tekrar kilitleyecektir.

Tüm menüleri karıştırmanıza rağmen WAL menüsü çıkmıyorsa malesef bulunmuyor olabilir.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Evet Hocam tam dediğiniz gibi kapıları açmayınca 30 sn sonra kendi kendine kilitleniyor. Bende kendi kendimi kandırıp arabayı tekrar kapatıp açma tuşuna basıp uzaklaşacağım 30 saniye sonra kendi kendine kapansın ???? Şaka bir yana anahtarsız giriş olupta kendi kapatmaması çok saçma olmuş bunu dışarda bir yerde yaptırabilir miyim acaba ? Birde aynaların otomatik katlanmasını ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Evet Hocam tam dediğiniz gibi kapıları açmayınca 30 sn sonra kendi kendine kilitleniyor. Bende kendi kendimi kandırıp arabayı tekrar kapatıp açma tuşuna basıp uzaklaşacağım 30 saniye sonra kendi kendine kapansın Şaka bir yana anahtarsız giriş olupta kendi kapatmaması çok saçma olmuş bunu dışarda bir yerde yaptırabilir miyim acaba ? Birde aynaların otomatik katlanmasını ?
TR versiyonunda olup Avrupa'ya ihraç edilen araçlarda olmaması benim de garibime gitti.

Sonradan yaptırılabilir mi bilmiyorum malesef...

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bu otomatik kapanmayan kapı elegance+ mı yoksa exe+ mı ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba, ismim Murat. Kocaeli den aranıza katılıyorum. 32 yaşındayım.

Makyajlı kasa 1.5 Elegance+Güvenlik paket MT aracımın anlaşmasını yaptım. Araç avrupaya gidecek olan ancak covid sebebiyle turkiyede kalan bir araç. Yerli versiyonlara göre oldukça farklı. Ilk gözüme çarpan motor içindeki yalıtım elemanları oldu. Normal elegance dan farklı olarak 17" jantlar, spor pedal seti, piano black ön panjur ve yan direkler, far yıkama, elektrikli bel desteği, çift bölgeli klima, start stop sistemi, ACC, şerit takip ve şeritte tutma, kör nokta uyarı, çapraz trafik uyarı gibi tüm güvenlik donanımları da mevcut. Araç avrupaya gideceği için tr navigasyon haritası içinde yok. Cam tavan da yok. Navigasyon olayı biraz sıkıntı. Bölge sorumlusu ile görüştük harita yükleyemezsin dedi ama honda hack ile yapılabilir diye düşünüyorum. Bilgisi olanlar yardım edebilirse memnun olurum.
Merhabalar. bu araçlarda kör nokta uyarı sistemi var mı? aynada kör noktada araç olunca işaret beliriyor mu? aşağıda belirtilmemiş o yüzden sordum
teşekkür ederim

Aracınız
Civic FC5 2019

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkürler, faydalı bir video olmuş 2019 eco excutive de ayna kapama özelliği yoktu, bende serviste modul taktırmıştım, arabadan uzaklaşınca kapıları ,ayna ve camları kapatıyordu.2020 model eco excutive aldım aracı kitleyince aynalar kapanmakta fakat camları kapatmıyor,aractan uzaklaşınca kitlemiyordu, önceki aracın bu özelliğini açıkcası özlemiştimi ama videonuzu görünce uyguladım aractan uzaklaşınca kapılar kilitlenmekte fakat camlar açık, acaba ayarlards böyle bir özellik var mı?

Geri