Seramik Kaplama istanbul tavsiye

Aracınız
Merhaba

FB7 aracıma seramik kaplama yaptırmak istiyorum. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum bu taraflarda bildiğiniz güzel kaliteli hesaplı yapan tanıdığınız var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.Image1571662707.263120.jpg

34 UR 7106

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Gidebilirsen İstanbul Ümraniye anadolu tarafında Tokyo Garaj Salih usta var. Seramik ve Lokal boya dahil bir çok işlemi kendisi yapıyor. Bir araştır istersen.

2009 Fd6 Premium OV

Aracınız
Civic FC5 2020
M&M Detailing de kampanya vardı en son demirtozu ve kil temizliği için valetpro polisaj için menzerna seramik te M9 Diamond kullanıyorlar orasıyla bir görüşün derim
Merhaba

FB7 aracıma seramik kaplama yaptırmak istiyorum. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum bu taraflarda bildiğiniz güzel kaliteli hesaplı yapan tanıdığınız var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.Ekli dosyayı görüntüle 254924

34 UR 7106

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? I-???? (?????)

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Seramik kaplama gerçekten işe yarıyor mu

SM-G850FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yarıyor elbette. Ama önemli olan seramik sonrası yıkama uygunluğu. Seramik yaptırıp akaryakıt istasyonlarında ki köpük veya yıkama otomatina girilirse seramik özelliğini kaybeder. Seramige uygun şampuan ve yıkama usulü ile araç yıkanmalı. Ama en iyi koruma yöntemi seramik ve üstüne kaliteli şeffaf folyo ile kaplama.

2009 Fd6 Premium OV

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba

FB7 aracıma seramik kaplama yaptırmak istiyorum. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum bu taraflarda bildiğiniz güzel kaliteli hesaplı yapan tanıdığınız var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.Ekli dosyayı görüntüle 254924

34 UR 7106
Hocam seramik yaptırdınız mı aracınıza, ben de avrupa yakasındayım seramik kaplama tavsiyeleri araştırıyorum yakın zamanda yaptırmak istiyorum

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu uygulamayı kendi yapan yok mu malzemesini satın alıp ?
Yapılır tabiki hocam.

Oda sıcaklığı ayarlanabilen bir ortamda yapmak lazım.
Demir tozu temizliği - kil temizliği - yıkama - maskeleme - izopropil alkol ile silme gibi yüzey hazırlığı işlemlerinden sonra polisaj yapılır.
Polisaj sonrasında seramik yüzeye güzelce yedirilir.

Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken hususlar var;
-Seramiği hangi hamlelerle uygulayacağınız üründen ürüne değişir.
-Aceleci davranıp erkenden silmemek gerekir ömrü kısa olur.
-Biraz fazla beklenirse kuruyup iz yapar.
-Ürüne göre değişken kürlesme süreleri var ve bu süre zarfında kesinlikle hareket etmemesi gerekir.

Bu şartları sağlayabilecek mekan, ekipmanlar ayarlanırsa içinize çok daha iyi şekilde sinerek işlemi tamamlamış olursunuz.

Birde son olarak piyasada GCT, XYZ vs vs adı altında ne olduğu belirsiz saçma sapan ürünler alıp paranızı çöpe atmayın.
Gyeon, Nasiol, İGL, System X gibi markalar tavsiye ederim.

2016 - FB7 - Modulo
2018 - FC8 i-DTEC - Mugen
2020 - FC5 - Turbo & Mugen Melez :)

Geri