Civic FC5 Servis bakım ücreti

Aracınız
Civic FC5 2020
Fren disklerinin tornalamması neden hocam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Frenlerden ses ve yanık kokusu geliyordu. Bakımda buna bakılmasını istedim sorunun disklerden olduğunu tornalanması gerektiği söylendi 4 diski 600 liraya tornaladılar. Tornalama sonrası şikayetim kalmadı. Her ne kadar saçma gelse de 20 bin kmde böyle bir sorun yaşadım. Artık FC5'in salak saçma sorunlarından sıkıldığım için üzerine düşmüyorum. Yaptırıyorum geçiyorum.

Ad Soyad
Tunahan balkır
Aracınız
Civic FC5 2020
Frenlerden ses ve yanık kokusu geliyordu. Bakımda buna bakılmasını istedim sorunun disklerden olduğunu tornalanması gerektiği söylendi 4 diski 600 liraya tornaladılar. Tornalama sonrası şikayetim kalmadı. Her ne kadar saçma gelse de 20 bin kmde böyle bir sorun yaşadım. Artık FC5'in salak saçma sorunlarından sıkıldığım için üzerine düşmüyorum. Yaptırıyorum geçiyorum.

Çok garip 20 bin km de bir aracın diskinin tornalanması

Ad Soyad
mustafa akgül
Aracınız
Civic FC5 2021
600 tl niye alıyorlar sıkıntı hondan kaynaklı bir durum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim aracım da 2020 executive eco
Daha dün Mutluhanda 20bin bakımını yaptırdım. Öncesinde ulaşabildiğim tüm bayileri aradım en iyi fiyatı onlar verdi. 3600TL demişlerdi telefonla ama bakım sonrasında 3516 TL ye yaptılar. Bende de şanzıman yağı da değişti, o yüzde 30bin bakımı için fiyat makul geldi bana. Okuldan arkadaş haziran başında 20bin bakımını 3000'e yaptırmıştı. Yani anlayacağınız alınan yaptırılan her şey kâr bizim için...

Bırakın 20 binde diski normalde 70 80 bine kadar on balatalar değişmeyen ( yani gerek duyulmayan çok araç var) enteresan durum çok yazik

Xedos

Özel Üye
2018 olan 1.4 tsi passatimda 10bin km civarinda ses gelmeye basladi on disklerden. Iki bin km daha yaptim ama artik sallamaya filan da baslamisti iyice. Dun baktim fotosunu bulamadim. Diskin icin oyulmus resmen. Oyle torna filan da kurtarmazdi. Neyse servis hemen inceledi ve garantiden degistirmisti. 12binde diskler ve balatalar garantiden degisti.

<> 2020 Honda Civic Sport+ Man.

Aracınız
Civic FC5 2020
Dostlar çok haklısınız ama Honda’nın saçma sapan bir servis ağı olduğunu ve diğer markalara nazaran daha az memnuniyetli (örneklemek gerekirse 2016-2019 üretimli araçların C stunu göçüğü) bir yönetimi olduğunu biliyoruz.

Bu konuya ek olarak söyleyeyim sürücü koltuğu minderi aşınmasından dolayı garantiden değişirken sağ yolcu koltuğunu garanti kabul etmedi. Yani sözün özü ben uğraşmaktan sıkıldım aklıma yatarsa yaptırıyorum yatmazsa da yapacak bir şey yok diyip devam ediyorum. Bir şeylerin mücadelesini vermekten aşırı sıkıldım.

Aracınız
Civic FC5 2021
Fc5 kasa Civic aracımın 30.000 bakımını Aydın Yıldırım Honda bayinde yaptırdım.Daha önce Kayseri'de 20.000 bakımını yaptırmıştım ilgisiz ve soğuklardı.Gercekten aydındaki servisten memnun kaldım araç başında Mehmet usta tek tek herseyi anlattı aracın ufak bir hasarı vardı resimde görünen tırnaklarla ilgili Kayseri inciroğlu Honda 3.500 TL fiyat çıkarttı bir yıl önce (2022 yılında) bugün ise sadece işçilik ücreti 750 TL ile Aydın'da serviste yaptırdım.Kayseri inciroğluna zorda kalmazsam asla gitmem.Kalite farkı hissediliyor Aydın Yıldırım Honda servisi daha ilgili bilginiz olsun.IMG_20230716_153356.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Hakan Şanlı
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar bugün honda bayisine gittim aracımın 30 bin bakımını yaptırdım ex+2020 model,

Şanzıman yağı+ periyodik bakım yaptırdım

3999 tl tuttu sizde bu fiyat normalmi bana biraz fazla geldi. Tamam şanzıman yağı 1,5-2 k olabilir ama genede ücret çok

Siz kaça yaptırdınız ne rde yaptırdınız

Şu an Ankara bayileri aynı işe 6600 ₺ fiyat veriyor

Ad Soyad
Hakan Şanlı
Aracınız
Civic FC5 2018
Bugün Ankara Bora Honda da 40 bin bakımı+subap ayarı+şanzıman yağı değişimine 8900₺ ödedim.

Geri