Servis bakımında forum indirimi

Ad Soyad
şükrü yıldırım
Aracınız
Civic FC5 2018
Servis bakımında forum indirimi muhabbeti oluyor burada da bu konu hakkında bilgisi olan var mı belli başlı bayiler mi forum indirimi yapıyor yoksa her bayide forum indirimi var mı

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Kendi formumuz için 3 sene önce bu tarz bir teşebbüssümüz olmuştu. Geri dönüş olarak sayının az çıkması ve telefon ile servislerde çok yardıma yanaşmayınca iptal ettik. Benim bildiğim sadece İzmir'de yüzyüze görüşme sonucu yüzde olarak anlaşılmıştı. @NoFeaR hocamdan bu konu hakkında güncel bilgi alabiliriz.
Ek olarak başka gruplarında bu tarz uygulama yaptıklarını gördüm. Bu forumda da bir ara paylaşılmıştı. Gruba kayıt olmak yeterli oluyormuş. Fakat hangi illerde ve nasıl bir anlaşmaları var bilmiyorum.

Son düzenleme:
Ad Soyad
şükrü yıldırım
Aracınız
Civic FC5 2018
Kendi formumuz için 3 sene önce bu tarz bir teşebbüssümüz olmuştu. Geri dönüş olarak sayının az çıkması ve telefon ile servislerde çok yardıma yanaşmayınca iptal ettik. Benim bildiğim sadece İzmir'de yüzyüze görüşme sonucu yüzde olarak anlaşılmıştı. @NoFeaR hocamdan bu konu hakkında güncel bilgi alabiliriz.
Ek olarak başka gruplarında bu tarz uygulama yaptıklarını gördüm. Bu forumda da bir ara paylaşılmıştı. Gruba kayıt olmak yeterli oluyormuş. Fakat hangi illerde ve nasıl bir anlaşmaları var bilmiyorum.
Tamam hocam teşekkür ederim ilginiz için

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
O anlaşmada tam anlamıyla yürümedi :) kısacası hiç bir servis ile anlaşma vs. Yok

RMX2170 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
şükrü yıldırım
Aracınız
Civic FC5 2018
Geri