Simota Cb2-111

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=60]buki87[/MENTION] [MENTION=3998]delete35[/MENTION] Hayırlı olsun arkadaşlar.

Aracınız
Çok teşekkür ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
[MENTION=3998]delete35[/MENTION] hayirli olsun. Bu filtre ne ise yariyor aracta performans artisimi sagliyor. Filtre degisimi sonrasinda motor sesinde artis oluyormu.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
[MENTION=3998]delete35[/MENTION] hayirli olsun. Bu filtre ne ise yariyor aracta performans artisimi sagliyor. Filtre degisimi sonrasinda motor sesinde artis oluyormu.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Performans artışı sağlamaz. Motor sesinde artış olur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Benim araçta sanki biraz performans artışı da oldu gibi ya da bana psikolojik olarak öyle geldi

Evet ses arttığı için daha iyi gidiyor hissi verir. Lakin motor gücü aynıdır. Hava filtre girişi konumu önemli. Hatta motor ısısını alırsa verimlilik düşer. Hava filtresi gözenekleri büyürse yabancı cisimler içeri girip piston duvarlarını çizebilir. Hadi takalım olsun dememeli. Ucuza bakmamalıyız.

Aracınız
Evet ses arttığı için daha iyi gidiyor hissi verir. Lakin motor gücü aynıdır. Hava filtre girişi konumu önemli. Hatta motor ısısını alırsa verimlilik düşer. Hava filtresi gözenekleri büyürse yabancı cisimler içeri girip piston duvarlarını çizebilir. Hadi takalım olsun dememeli. Ucuza bakmamalıyız.

Montajı bu işlerden anlayan bir arkadaşım yaptı. Henüz sorun yaşamadım ama ilerleyen dönemler ne gösterir bilinmez tabii. Şuanlık memnunum bakalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri