Civic FC5 Sis fari fiyati

Arkdaslar arkaya ve one sis fari takdirmak istiyorum fakat kararsiz kaldim servistemi takdirim disardami die servise sorsum onler icin dahs gelmedi dedi arkaya 650 lira gibi bir fiyat verdi disardada tanpon çıkarma vb. Gibi bir islem yapiliyor die duydum sizce napim montoji zormu saniyede ustalara guvenebilirmiyim?

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Hocam bence taktırma. Sis varken aracın kendi aydınlatması gayet yeterli. Sis yokken de zaten kullanmazsınız.
Ön arka takım 1000 lirayı geçer. Bütçeniz varsa serviste taktırın. Dışarıda taktırırsınız, Yarın bir gün bir sıkıntı çıkar, garantiye almazlar aracı.

Arkdaslar arkaya ve one sis fari takdirmak istiyorum fakat kararsiz kaldim servistemi takdirim disardami die servise sorsum onler icin dahs gelmedi dedi arkaya 650 lira gibi bir fiyat verdi disardada tanpon çıkarma vb. Gibi bir islem yapiliyor die duydum sizce napim montoji zormu saniyede ustalara guvenebilirmiyim?

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Beyaz sis farı taktırabılırsın ben foton marka taktırdım daha kalıtelı servısınkınden bır yıldırda kullanıorum canavar gibi tampon sökmuyo honda aksesuarcıya taktırdım alttan yatıp elını sokup taktı onbes dk da beyaz cok guzel oldu aracın motor garantısı dursun gerisi yalan bendede 2018 varIMG_0724.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri