Sivas Honda Açılım Bayii Kalitesiz İşçilik

Ad Soyad
Işık Aslandede
Aracınız
Civic FE1 2021
Çok can sıkıcı şeyler yaşanmış. Geçmiş olsun....

Sivas'ta yaşıyorum bende 2017 fc5 aracım var.
2018 yılında köpeğe çarptım. O zaman 13 bin liralık hasar oldu. Sivas açılım hondaya bıraktım. Yapılan işten bende hiç memnun kalmadım.
Ön tampon yerine düzgün takılmamış aralarda ki boşluklar orantılı değil.
Park sensörleri yine aynı şekilde. Yuvasının ortasında değil.
Bakımda subap ayarı yaptılar geçen sen resmen arabanın içine ettiler.
Araba trafikte stop etmeye başladı.
Devir dalgalanması oldu.
Götürdüm bişey yok dediler. Video çekip Honda ya şikayet ettim. Sonrasında aradılar geldinde yapmadım mı niye şikayet ettim. Yapmadınız dedim. Bir boş zamanda bırakacam bakacakla güya.
20 gün önce çok kar yağmıştı. İlçeden Sivas'a gittim yolar çok kardı. Arabayı park ettim. 1 saat sonra geldiğimde sağ çamurluk sinyalini yanar halde buldum. Servise gittim. Durumu anlattıım. Baktılar ampul geçmiş dediler. 275 liraymış sarı renkli dipsiz ampul.
Kalsın dedim. Sanayiye gittim 5 liraya ampul aldım. Ampulü değiştikten sonra yine yanmadı.
Tekrar servise gittim. Ampul aldım yine yanmıyor dedim. Zaten bir yerden kısadevre yaptığı belliydim ama servis yok filan dedi ama sonra bulup yaptılar.
Balık sırtı anten taktırdım paçalık taktırdım onları bile düzgün takamadılar.
Yani bende bu zamana kadar ne yaptırdıysam ne taktirdiysam memnun kalmadım. Hep çoluk çocuk doğru dürüst usta yok.

M2003J15SC cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Sivas'ta yaşıyorum bende 2017 fc5 aracım var.
2018 yılında köpeğe çarptım. O zaman 13 bin liralık hasar oldu. Sivas açılım hondaya bıraktım. Yapılan işten bende hiç memnun kalmadım.
Ön tampon yerine düzgün takılmamış aralarda ki boşluklar orantılı değil.
Park sensörleri yine aynı şekilde. Yuvasının ortasında değil.
Bakımda subap ayarı yaptılar geçen sen resmen arabanın içine ettiler.
Araba trafikte stop etmeye başladı.
Devir dalgalanması oldu.
Götürdüm bişey yok dediler. Video çekip Honda ya şikayet ettim. Sonrasında aradılar geldinde yapmadım mı niye şikayet ettim. Yapmadınız dedim. Bir boş zamanda bırakacam bakacakla güya.
20 gün önce çok kar yağmıştı. İlçeden Sivas'a gittim yolar çok kardı. Arabayı park ettim. 1 saat sonra geldiğimde sağ çamurluk sinyalini yanar halde buldum. Servise gittim. Durumu anlattıım. Baktılar ampul geçmiş dediler. 275 liraymış sarı renkli dipsiz ampul.
Kalsın dedim. Sanayiye gittim 5 liraya ampul aldım. Ampulü değiştikten sonra yine yanmadı.
Tekrar servise gittim. Ampul aldım yine yanmıyor dedim. Zaten bir yerden kısadevre yaptığı belliydim ama servis yok filan dedi ama sonra bulup yaptılar.
Balık sırtı anten taktırdım paçalık taktırdım onları bile düzgün takamadılar.
Yani bende bu zamana kadar ne yaptırdıysam ne taktirdiysam memnun kalmadım. Hep çoluk çocuk doğru dürüst usta yok.

M2003J15SC cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen öyle hep çoluk çocuk dolmuş usta yok zaten bu kafayla giderlerse çok sürmez komple tası tarağı toplarlar. Ben Tokat'ta yaşıyorum bakımlar için kalkıp orduya gidiyorum neden ? Kalite... Adamlar işlerini iyi yapıyorlar..

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Geçmiş olsun , yaşadıklarınıza hakikaten üzüldüm.
Okurken bile ben gerildim , sizi düşünemiyorum. Bu ülkenin en büyük sorunlarından birisi de kimse yaptığı işten tam olarak memnun değil...
İkinci el kazalı bir otomobil almak başlı başına bir problem bence. Siz çok iyi niyetli ve şeffaf yaklaşarak sağduyu gösterseniz de sıklıkla sahtekarlık dönebilen bir mecra..
O yüzden malesef boya takıntısı olan kulübün içerisindeyim bende.
Basit iki tane sebep yani alırken ve satarken problem yaşamamak için.
Pert kavramı da tartışmalı , öyle bir durum yaşansaydı tekrardan toparlanıp daha düzmece satılacaktı...
İki ucu da ... hesabı , kendini ispatlamış özel servislere güvenmek zorundayız galiba..

Son düzenleme:
Geri