Spor Yay Mantikli mi ?(tecrube edinmis arkadaslar yardimci olabilir mi ?)

Aracınız
Civic FB7 2012
Aracim su an orjinal goruntude ben onu saglikli ve uygun bir sekilde alcaltmak istiyorum.

Istanbul umraniye de basaran amortisor onlere var sadece coil arkalar soguk press yapariz toplam 1000tl fiyat istediler.

Denizlide instagramda kampanya duyuran ve kargoyla gondeririz dans modullu kumandali vs 2850tl fiyat istedi.

Sahibinden de apex marka spor yay 4 adet kargo dahil 400tl (biz montaj yapmiyoruz diyen bir aksesuar firmasi) su an en makul bu 3.5 cm ile 5 cm arasi degisiyor.

Spor yay fb7 kasa icin daha once kullanan arkadaslar var ise yol tutusu , esnemesi nasildir ? Almaya deger mi yoksa bosu bosuna 400tl vermektense coil mi yaptirmak gereklidir illa ?

Tecrube sahibi arkadaslar varsa yorumlarinizi bekliyorum. Simdiden tesekkurler.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Başaran coilover dan memnun kalan arkadaşlarım var. 2 si muayeneden de geçti en yüksek konumda.
Air süspansiyon tavsiye etmem. Orjinallik her türlü işlemde bozuluyor ancak Air süspansiyon için olur olmadık yerlerden kesip, delip, biçiyorlar aracı.
Spor yay düşünüyorsanız Apexi vs yaylar pek mühendislik ürünü olmayan ve sağlıklı olmayan ürünler. Spor yay Eibach Prokit fiyat performans olarak tavsiye ederim.
>Bence imkanınız varsa 4' ünü de Coilover yapın.
>Biraz daha fiyat odaklı olarak düşünürsek önlere Coilover, arkaya Eibach Prokit spor yaydan istediğiniz düşme seviyesine göre alabilirsiniz.

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Aracınız
Civic FD6 2010
ikinci el kaliteli spor yay alıp ön-arka takım olarak takmanızı tavsiye ederim. fikir vermesi açısından fb7 kullanıcılarının vogtland yay ile ilgili yorumlarını okuyabilirsiniz.

soğuk pres-kesme vs tadilat işlemlerini orjinal yaylara kesinlikle yaptırmayın.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Kesinlikle Başaran taktır. Yüzde yüz memnun kalırsın. Yay la kesme biçme ile uğraşma
Aracim su an orjinal goruntude ben onu saglikli ve uygun bir sekilde alcaltmak istiyorum.

Istanbul umraniye de basaran amortisor onlere var sadece coil arkalar soguk press yapariz toplam 1000tl fiyat istediler.

Denizlide instagramda kampanya duyuran ve kargoyla gondeririz dans modullu kumandali vs 2850tl fiyat istedi.

Sahibinden de apex marka spor yay 4 adet kargo dahil 400tl (biz montaj yapmiyoruz diyen bir aksesuar firmasi) su an en makul bu 3.5 cm ile 5 cm arasi degisiyor.

Spor yay fb7 kasa icin daha once kullanan arkadaslar var ise yol tutusu , esnemesi nasildir ? Almaya deger mi yoksa bosu bosuna 400tl vermektense coil mi yaptirmak gereklidir illa ?

Tecrube sahibi arkadaslar varsa yorumlarinizi bekliyorum. Simdiden tesekkurler.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri