Srs resetleme

Ad Soyad
Erhan Aydın
Aracınız
Civic EK
Arkadaşlar merhabalar ismim Erhan
97 model 1.4 is aracım var , araç güvenlik paket airbagler sağlam ama aldığımda kontrol etmemiştim gösterge arkasındaki srs kablosu sökülmüş. Geçenlerde taktım ve söndüremedim, yaşadığım bölgede düzgün bir tamirci yok maalesef. İnternetten araştırdım ve şase yaptırarak resetlemeye çalıştım ama en sonda iki kez yanıp sönmesi gerekiyor bende olmuyor obd cihazı almayı düşünüyorum ama uyum sağlarmı bilmiyorum
Not: Araç daha önce ön sağdan kaza yapmış ama airbag açmamış

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar merhabalar ismim Erhan
97 model 1.4 is aracım var , araç güvenlik paket airbagler sağlam ama aldığımda kontrol etmemiştim gösterge arkasındaki srs kablosu sökülmüş. Geçenlerde taktım ve söndüremedim, yaşadığım bölgede düzgün bir tamirci yok maalesef. İnternetten araştırdım ve şase yaptırarak resetlemeye çalıştım ama en sonda iki kez yanıp sönmesi gerekiyor bende olmuyor obd cihazı almayı düşünüyorum ama uyum sağlarmı bilmiyorum
Not: Araç daha önce ön sağdan kaza yapmış ama airbag açmamış

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kaza kayıtlarının beyinden silinmesi lazım. Bunun içinde obd cihazının bir faydasını göremezsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bugün sildirdim. İyi bir beyinciye gidiyorsun beyne yazılım atıyor takıyorsun siliniyor.

Geri