Sunroof fitili sorunu

Ad Soyad
Cemal kaya
Aracınız
Civic FC5 2021
2021 honda civic aracımın fitilinde yırtık gördüm servise götürdüm garantiden değiştirsinler diye tahmin edebileceğiniz gibi tazyikli suyla yıkayıp yırtmışım dış etken saydılar halbuki arabayi aldım alalı 3 veya 4 kere kendim yıkadım tazyikli suyu oraya tutmadım bile.degismesi içinde yeni sunrof alcakmışım 30 bin TL Karşılığında. Honda ya garantim var diye güvenilmemesini öğrettiler.Bu fitil deformu yaşayan oldumu nasıl hallettiniz fitili bulabildinizmi yardımcı olursanız mutlu olurum.

Ekli dosyalar

• 20221121_081309.jpg
    20221121_081309.jpg
    79.5 KB · Görüntüleme: 57
Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar daha öncede böyle bir sorun okumuştum bu durum çok saçma değil mi? Bir fitil için komple sunroof mu değişir.Diğer markalarda da aynımı acaba bu?Sunroof camını kasko karşılıyor mu acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Selamlar daha öncede böyle bir sorun okumuştum bu durum çok saçma değil mi? Bir fitil için komple sunroof mu değişir.Diğer markalarda da aynımı acaba bu?Sunroof camını kasko karşılıyor mu acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet malesef daha önce dediğiniz gibi bu konuya bende dahil oldum fb7 aracım için ama servis komple camla beraber değişiyor cvplari geldi.
Anca çıkmacılar dan bulabilirsen yada oraya ellen Dyson surersin su sizdirmasi varsa öyle engellersiniz..

Honda madness

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Selamlar arkadaşlar

Honda Part No.: 70205-T2A-A01
fitilin part numarası bu şekilde

bu sitede 55$ a satılıyor ama tabi getirtmek felan işleri var.
Edit: 1.123 TL ürün fiyatı + 961 TL Nakliye ile geliyormuş.

fedex.png

Ali expresste var ancak gönderim yapmıyorlar burada yazana göre Accord 2008 modelin fitili ile aynı.

Son düzenleme:
Ad Soyad
Cemal kaya
Aracınız
Civic FC5 2021
Evet malesef daha önce dediğiniz gibi bu konuya bende dahil oldum fb7 aracım için ama servis komple camla beraber değişiyor cvplari geldi.
Anca çıkmacılar dan bulabilirsen yada oraya ellen Dyson surersin su sizdirmasi varsa öyle engellersiniz..

Honda madness
Dyson sürünce görüntüsü nasıl duruyor eski kötüsünden daha iyimi . Su sizdirmasi olmayacağını söylediler ama ne kadar doru bilemedim

mturker

Özel Üye
Dyson sürünce görüntüsü nasıl duruyor eski kötüsünden daha iyimi . Su sizdirmasi olmayacağını söylediler ama ne kadar doru bilemedim
İnce suruceksin dysonu sadece icine dolgu yapar gibi üzeri full kaplı olmayacak hem fazla yirtilmayi hem suyu içine almayı engelleyecektir.
Link derken tüm oto aksesurcilarda Dyson vardır bı tutam alsanız yeterlidir.
Yapılmış halinin fotosunu istiyorsanız o yok malesef.
Honda madness

Geri