Takata Spor Yay Hakkında

Ad Soyad
yusuf uyar
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba piyasa koşulları altında artık 3 büyükler dışında alternatif arayışları arttı takata diye bir spor yaya markası mevcut kullanan var mı değerlendirmesine ihtiyacımız vardır

Ad Soyad
yusuf uyar
Aracınız
Civic FC5 2017
paketlerde made in japon yazıyor o yüzden ilgimi çekmişti biraz araştırdım Aksoy Tuning imal edip satıyormuş bu ürünü Japon Takata'dan da isim hakkını almışlar sözde ultra racing ctk xt coilex standartlarında bu da gol değil

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben olsam tercih etmem hocam. Facebook gruplarında arama yaptım takata diye bir marka bulamadım açıkçası. Kullanan olmadığı için bence tercih etmeyin.
Kyt marka var yerli üretim, ucuz olduğu için kullananı da çok yorumları da iyi, ancak o da zor bulunuyor. n11 de mavi tuning diye bir firma satıyor 1000tl ye ancak iletişim sıfır.
birlasshop ta vogtland vardı 3200tl civarı, almayı düşünüyordum o da şu an stokta kalmamış.

Aracınız
Civic FB7 2013
Takata, yarış koltuğı ve çok nolktalı emniyet kemeri ekipmanları yapan.,ciddi kaliteli bir Japon markasıdır ama yayı olduğunu ilk defa duyuyorum.
Muhtemelen sahtedir.
Piyasada Apexi ye benzetip Apex adı altında dandik yay satanlar da var. Sahte ürüne dikkat etmek lazım.
Sakın yaklaşmayın.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
H&R, Eibach, Vogtland, Koni ve Ohlins gibi markalar gibi markaların dışında yay kullanmayın, Hyundai forumda FK marka çin malı yay kullanıp arka yayı kırılan var park manevrası esnasında, eğer otobanda kırılsa takla atacaktı belki.

Park yerinden çıkarken yayın kırılması ile kalsa lastik yanağını komple çizmişti yarmıştı.

Yay fren direksiyon tertibatı bunlar alelade şeyler değiller:) güvenilir olmaları şart. Özellikle Honda gibi bir Samuray makinasında

Samuray ölüm korkusunu yenmiş soylu Japon savaşçısıdır ama Niyazi ayrı Samuray ayrı şey:)

Ad Soyad
yusuf uyar
Aracınız
Civic FC5 2017
2 haftadır bulaşmadığım ilan konuşmadığım tunningci kalmadı malum sitede 5bin küsür hr haricinde yukarıda bahsi geçen yıldızlı markalardan aradığım 35 30 mm yayı henüz bulabilmiş değilim en son bi arkadaş 2 3 aya geleceğini söyleyerek sipariş topluyordu

Aracınız
Civic FC5 2017
Sarı siteden aldım.takacaz görecez.kaliteden şaşma dediler. Yürüyen akssam önemli dediler.hr vogtland u.racing ST piyasada zebil gibi ultra racing var.takata hiç duymadım.IMG-20220507-WA0000.jpg

GM 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri