Civic FB7 Taş izleri

Aracınız
Aracımın kapıtunun üzerinde her yıkamada yenisini gördüğüm taş izleri bulunmakta, internetten küçük rötuş boyası alıp, daha önceden olan taş izleri veya küçük boya kalkmalarını rötuşlamıştım ama bir zaman sonra, rötuş olan yerlerin rengi farklılaşmaya ve daha birsürü küçük küçük boya kalkması( Taş veya başka birşeyin çarpması sonucu olduğunu düşünüyorum) var. Bu kadar ince boya mı olur ? Bir keresinde uzun yol dönüşü çarpan sinek bile boyayı kaldırmıştı Baktıkça canım sıkılıyor. Kaput koruma yaptırmadığıma çok pişmanım. Çözümü varmıdır? Komple kaputun boyanması haricinde bu tarz problemini çözen var mıdır acaba. İyi akşamşar.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar motor kaputuna vakit kaybetmeden film çektirin. Başka şekilde boyayı koruyamazsınız.

Aracınız
Civic FB7 2014
Yapacak en iyi şey iyi bir yer bulup rütuş yaptırmak.ama işin ehli olması lazım yoksa berbat ediyorlar.ben bulamadığım için hiç eklemedim ama çok sinir oluyorum

Aracınız
Civic FD6 2006
Genel olarak boya koruma sıfır araçlar ile boya yüzeyinde çizikler oluşan araçlara uygulanır. Garanti süresi yaklaşık 2 yıla kadar devam etmektedir. Sizin sorununuz için kaput koruma yapmanızda fayda vardır. Kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulanacak işçiliğin kalitesi önemlidir. Acemi bir ele bırakılmayacak kadar önemli bir uygulama olan bu işlem, aracınızın değerini korurken size de daha keyif alacağınız bir ortam sunar. Daha detaylı bilgileri internet üzerinden veya çankaya garage sitesi üzerinden bulabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracımda kaputta değilde sol çamurluk ve sağ ön kapıda taş izi var. Boya kalkmış sac gözüküyor. Bunları kapatmak için ne yapılabilir. İzmirde bu işlerde uzman birileri var mı? Gözüme hep takılıyor rahatsız etmeye başladı.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracımda kaputta değilde sol çamurluk ve sağ ön kapıda taş izi var. Boya kalkmış sac gözüküyor. Bunları kapatmak için ne yapılabilir. İzmirde bu işlerde uzman birileri var mı? Gözüme hep takılıyor rahatsız etmeye başladı.
Geçmiş olsun. Aracınızın boya koduna uygun 50 cc. boya alıp sulu boya fırçası ile üstünden geçebilirsiniz. Kullanmadan önce boya iyice karıştırmalıdır.

Geri