tek noktadan soğuk üfleyen kalorifer

Ad Soyad
uğurcan aslan
Aracınız
Civic EK
arkadaşlar selamlar 93 model civic sahibiyim. görselini de ekleyeceğim , sağ ön koltukta ayaklarımızı uzattığımız yerde , göğüsün altında siyah yuvarlak bi parça var. kaloriferi açınca her yerden tüm çıkışlardan sıcak hava üflüyor aancak bu siyah yuvarlak parça deli gibi soğuk üflüyor ve çok daha şiddetli üflüyor.. arabanın içini ısıtmaktan ziyade soğutuyor. sebebi ne olabilir nasıl çözebiliriiz bilgisi olan yardım edebilir mi

MeToL

0
Orasi disardaki havayi iceri ceken parca.
Orada bir kacak varki oradan soguk geliyordur . Ben orayi sokup temizledigimde herhangi bir problem gormemistim yani bir delik falan yok orada normalde. Siz bi kontrol edin kirik bir parca var mi ?
burada bir kirik kacak olsa dahi arabanizin buradan etkilenmeden isinmasi lazim. Demek ki kalorifer peteginiz tikali. Sogutma sistemini guzelce temizledikten sonra kaloriper petegini temizletebilirsiniz . Veya kendiniz temizleyebilirsiniz

Ad Soyad
uğurcan aslan
Aracınız
Civic EK
Orasi disardaki havayi iceri ceken parca.
Orada bir kacak varki oradan soguk geliyordur . Ben orayi sokup temizledigimde herhangi bir problem gormemistim yani bir delik falan yok orada normalde. Siz bi kontrol edin kirik bir parca var mi ?
burada bir kirik kacak olsa dahi arabanizin buradan etkilenmeden isinmasi lazim. Demek ki kalorifer peteginiz tikali. Sogutma sistemini guzelce temizledikten sonra kaloriper petegini temizletebilirsiniz . Veya kendiniz temizleyebilirsiniz
Parçalar sağlam evet ama dışarı doğru bir soğuk hava üflemesi var. Bu parçayı söküp bakacağım tıkalı bir yer var mı diye ?

Geri