Civic EK Tekleme egzoz patlamasi

Aracınız
Honda Jazz
Önacelikle iyi aksamlar benim 1996 model 1.6 ies bir aracim var bugun basima gelen bir olay hakkinda yardimci olabilecek varsa sevinirim

Arac yolda giderken bir anda gaz kesmeye ve egzozda patlama olmaya basladi 1.500 deviri gecmiyor eve geldim o sekilde 20 30 ile ve aracimi 20 dk dinlendirdim tekrar ciktim ilk 1 2 dk problem yok gaztepkisi filan gayet iyi vites gecisi normal ancak belirli birsure sonra gaz verince yigilma ve sanki araci biri tutuyor gibi bir his oluyo ve arac gene 1.500 deviri gecmiyo bu konu hakkkinda bilgisi olan varmi sanzuman diyen oldu benzin pompasi diyen var benzin filtresi diyen var arac herhangibir ariza yakmiyo yardimci olabilek varsa sevinimir iyi forumlar .

SM-J250F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınızda lpg var mı?

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hayir arac benzinli otomatik

Buradan yapacağımız yardım çok az olur. Görüp test etmek lazım. İhtimaller ateşleme problemi, yakıt gelmemesi, egzos sistemi tıkalı olması. Daha çok yakıt sıkıntısı gibi duruyor. Rolantide gaza yüklenince kesiciye giriyor mu?

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sabah filitreyi degisicem eger egzoz tikanmis ise nasil acabilirim veya onun baska bir belirtisi varmi

Egzos için yardım lazım. Egzos ustaları bir baksın. Açmadan kontrol edebilirse süper olur. Sizde şikayetinizi anlatırsanız. Hatta aracı sürsün test etsin.

Geri