Teyp aparatı

2007 model type-s aracım var teyp olarak dabıl taktırdım fakat klimanın olduğu ekran gitti bunun için teyp e takılan aparatı nerden TEM’in edebilin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2007 model type-s aracım var teyp olarak dabıl taktırdım fakat klimanın olduğu ekran gitti bunun için teyp e takılan aparatı nerden TEM’in edebilin

Online ticaret sitelerinde satılıyor diye biliyorum.
Böyle bir aparat mı arıyorsunuz?

Kardeşim bende double ekran teyp aldığımda gitmişti. Sağolsun tesisatı çeken ustam ona bir çözüm buldu. Orijinal teybin duruyorsa araca teybi bağlıyor. Uzun bir kablo yardımıyla stepne lastiğin olduğu yere lpg tankının yanına koydu. Bu sayede klima göstergesi olan ekranda çalışıyor.

MAR-LX1A cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic HB 8. Jen.
Online ticaret sitelerinde satılıyor diye biliyorum.
Böyle bir aparat mı arıyorsunuz?
Merhaba, benim aldıgım aracta da double teyp takılmış ancak klima ve saat ekranında görüntü yok, ayrıca teybi direksiyondan da kontrol edemiyorum, bu aparat sorunu çözüyor mu?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba, benim aldıgım aracta da double teyp takılmış ancak klima ve saat ekranında görüntü yok, ayrıca teybi direksiyondan da kontrol edemiyorum, bu aparat sorunu çözüyor mu?
Eğer aracınızdaki double teyp ile uyumlu ise büyük ihtimalle çözecektir.

Ad Soyad
Mehmet Erkin
Aracınız
Civic HB 8. Jen.
Civic hatchback için malesef double teyp takıldığında gerekli aparat ile takılmazsa direksiyon kumandaları ve klima ekranı aktif olmuyor. Geçenlerde n11 den buldum aldım bir arkadaşım 15 dk içinde taktı. Fakat bazen de kabloları kesip ekleyenler oluyor. O zaman iş karışıyor. Siz siz olun aparatsız taktırtmayın.

Ad Soyad
hakan san
Aracınız
Civic HB 8. Jen.
Civic hatchback için malesef double teyp takıldığında gerekli aparat ile takılmazsa direksiyon kumandaları ve klima ekranı aktif olmuyor. Geçenlerde n11 den buldum aldım bir arkadaşım 15 dk içinde taktı. Fakat bazen de kabloları kesip ekleyenler oluyor. O zaman iş karışıyor. Siz siz olun aparatsız taktırtmayın.
aldığınız yeri paylaşabilirmisiniz

Geri