Torpido Işığı

Ad Soyad
Hilmi Işık
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar merhaba, torpido ışığı uygulaması yapmak istiyorum fakat nasıl yapmam gerektiği hakkında bir fikrim yok. Daha önce uygulama yapmış olan var mı ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Yok hocam bagajdaki gibi herhangi bir aydınlatmadan bahsediyorum

fd6 ve fb7 de ampulu sökmek cok kolay ama mesela fc5 de ben beyaz led ampul takmak için torpido kapagı ve baglı oldugu butun trimleri sökmem gerekti. fe1 kullanmadıgım için ampul değişimi kolaymı söylemek zor

Ad Soyad
Hilmi Işık
Aracınız
Civic FE1 2021
fd6 ve fb7 de ampulu sökmek cok kolay ama mesela fc5 de ben beyaz led ampul takmak için torpido kapagı ve baglı oldugu butun trimleri sökmem gerekti. fe1 kullanmadıgım için ampul değişimi kolaymı söylemek zor

Fe1 de herhangi nir ışık tertibatı yok torpidoda. O yüzden dedim acaba nasıl bi yol izlemeliyim diye

mturker

Özel Üye
Fe1 de herhangi nir ışık tertibatı yok torpidoda. O yüzden dedim acaba nasıl bi yol izlemeliyim diye

Hocam oraya tek birşey olur oda olurmu size göre bilemem ayrıca garanti dışı olur elektrik aksamı konusunda büyük ihtimalle aracınız.
Tavandan elektrik tesisatı çekerek torpidonun müsait bı yerine t10 konumlandırmak.
Bence gerek yok orjinalini bozmayın.
Fe1 kasada aydınlatma olmaması çok garip geldi.

Honda madness

Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
amerikan dolu paketlerinde torpido ışığı var. videoda görmüştüm, hatta adam eleştiriyordu zayıf ama hiç yoktan iyidir gibisinden. bunun üzerine benim fe1 elegance aracın torpidosunu elimle yokladım. ampül yuvası var aslında ama boş. belki gerekli kablo tertibatı da vardır arkasında.

Geri