Torpido pistonu hakkında

Aracınız
Merhaba bugün torpido arkasına birsey kaçtı, torpidoyu sokup alayım derken biraz fazla zorladım sanırım torpidoyu yavaslatan piston kasaya bagli yuvasından kurtuldu galiba, şu anda piston boşta kaldı doğal olarak acinca torpido pat düşüyor. Biraz karışık anlattım ama daha önce başına gerken olmuştur belki. Bunu nasıl geri takarım bilgisi olan var mı?

Pistonun üst kısmında yuvarlak delik var kasa tarafındada bu deliğin karşılığı pim,elinizle pistonun üst kısmındaki deliği hissedip yukarı kaldırıp pime geçirmeniz gerekiyor.aslında gayet basit.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba bugün torpido arkasına birsey kaçtı, torpidoyu sokup alayım derken biraz fazla zorladım sanırım torpidoyu yavaslatan piston kasaya bagli yuvasından kurtuldu galiba, şu anda piston boşta kaldı doğal olarak acinca torpido pat düşüyor. Biraz karışık anlattım ama daha önce başına gerken olmuştur belki. Bunu nasıl geri takarım bilgisi olan var mı?

[MENTION=11981]Poseidon344[/MENTION] Arkadaşımızın dediği gibi pistonu yerine takmanız gerekiyor, biraz uğraşırsanız yerine takabilirsiniz.

Aracınız
Teşekkürler yardımınız için,
Dün akşam baya bir uğraştım sonunda taktım. Alan dar olduğu için uğraştırdi sadece

Geri