Türkçe lastik yorum sitesi

Aracınız
Arkadaşlar merhaba, yıllardır aklımda olan ama bir türlü zaman ayıramadığım lastik yorumlarını ve kullanıcı görüşlerini içeren türkçe web sitesi projemi uzun çalışmalar sonunda tamamlamayı başardım.

Bu sitede kullanıcı yorumları dışında, yurt dışında yapılan lastik testlerinin sonuçları ve lastik sektörüyle alakalı haberler ve faydalı bilgilere yer vermeyi düşünüyorum.

Gerçekten üzerinde çok fazla emek harcayarak, işimden arda kalan boş zamanlarımda tatil günlerimde çalışarak siteyi bitirdim. Amacım kullanıcılara faydalı, basit ve anlaşılır bir web sitesi yapmaktı.

Sitenin linkini paylaşmak forum kuralları açısından bir sakınca oluşturuyor mu bilmiyorum. Eğer sakıncası yok ise paylaşabilirim. Sizlerin de görüşlerinizi ve kullandığınız lastikler hakkında yorumlarınızı site üzerinden beklerim.

Site daha çok yeni bugün açıldı, zamanla içerik zenginleşecek ve yorum sayısı artacaktır.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Öncelikle hayırlı olsun :)(y)
Tyrereviews ve Rezulteo tarzı bir platform oluşturmak galiba amacınız :unsure:
Paylaşım için @NoFeaR hocama danışmak gerek (y)

Aracınız
@m2hamid tesekkur ederim. Evet bahsettiginiz sitelere benzer bir platform olusturmayi amacladim. Benim acimdan önemli olan sitenin kolay anlasilabilir ve kullanici dostu bir site olmasiydi. Bunu da sagladigima inaniyorum. Hayirlisi artik bekleyip gorecegiz bakalim :)

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Düşünceniz biz kullanıcılar açısından güzel emek vermişsiniz @NoFeaR hocam değendirir mutlaka başarılar diliyorum.

Aracınız
@UK61 teşekkür ederim. Kendim de bir kullanıcı olduğum için bizim yani kullanıcıların neye ihtiyacı varsa onu düşünerek sade ve kullanışlı bir site hazırlamaya gayret gösterdim.

Aracınız
Güzel kullanışlı bi site olmuş bence iyi reklam yapılması lazım baya faydalı olacakyır ben deli gibi araştırıyodum lastik alırken çünkü

Aracınız
Gördüğüm kadarıyla herkes aynı dertten muzdarip, malesef bu konuda türkçe bir kaynak yoktu. Umarım bu platform lastik alacak arkadaşlar için rehber olur. Ben de lastik alacağım zaman çok araştıran biriyim. Lastik konusunda kullanıcı görüşlerinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Sonuçta bir defa alınıyor ve 3-4 yıl kullanılıyor.

Geri