Twitter?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Twitter hesabımız daha önceden vardı. Sonra twitter tarafından askıya alındı. Sebebini bilemiyoruz. Daha hala askıda duruyor. Hesap açık ikende aktif değildi. Uygulamanın başarılı olmasına bir sebep bütün çabamızı bu foruma ayırdığımızdan dolayıdır.
CivicTR adına teşekkür ederiz.

Katılıyorum birden fazla platform takip açısından da zor olabilir burda derli toplu.. ama reklamımız olsun.. birbirini tanımayan bunca insanın bu dostlukları duyulsun gorulsun örnek olsun babında Twitter hesaplarinda paylaşım yapılabilir buda üye arkadaşların kendi tasarrufudur diye düşünüyordum. Dün serviste beklerken başka bı hondaci vardı bu uygulamamizi anlattım mesela... hbr yokmuş... Saygılar...

Çorum'dan selamlar

Katılıyorum birden fazla platform takip açısından da zor olabilir burda derli toplu.. ama reklamımız olsun.. birbirini tanımayan bunca insanın bu dostlukları duyulsun gorulsun örnek olsun babında Twitter hesaplarinda paylaşım yapılabilir buda üye arkadaşların kendi tasarrufudur diye düşünüyordum. Dün serviste beklerken başka bı hondaci vardı bu uygulamamizi anlattım mesela... hbr yokmuş... Saygılar...

Çorum'dan selamlar

Çok doğru yazmışsınız.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri