Vites geçişlerinde meydana gelen sarsinti

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım daha önce ww ve Toyota araçları kullandım 6 aydır otomatik Honda Civic fb7 aracı sahibiyim.benim sorum araç dururken vitesi R konumuna aldığımda hissedilir bir sarsıntı oluyor.ustaya söyledim normal olduğunu söyledi.vites geçişlerinde motor sabitmi olmali yoksa hareket etmesi normalmi.sorunumu gösteren bir video ekliyorum sorunuma iliskin çözüm önerilerinizi bekliyorum arkadaslar

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım daha önce ww ve Toyota araçları kullandım 6 aydır otomatik Honda Civic fb7 aracı sahibiyim.benim sorum araç dururken vitesi R konumuna aldığımda hissedilir bir sarsıntı oluyor.ustaya söyledim normal olduğunu söyledi.vites geçişlerinde motor sabitmi olmali yoksa hareket etmesi normalmi.sorunumu gösteren bir video ekliyorum sorunuma iliskin çözüm önerilerinizi bekliyorum arkadaslar
Forum kuralları gereği tanışma bölümünde kendinizi tanitmaniz gerekiyor. Sorun ile ilgili videonuzu youtube a yükleyerek linkini burada paylaşabilirsiniz.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Evet araç düz dururken vites geçişleri yapıyorum bostan R ye ve N ye atınca sarsıntı oluyor.D ye atınca ve P de o kadar hissedilmiyor
Aynı durum bende de mevcut. Sebebini bir türlü tespit edemedik. Şanzıman açılıp bakılması gerekiyor diyorlar :)

Geri