Civic ES7 Vtec-2 Debriyaj seti hakkında

Selamun aleyküm arkadaşlar 2004 LS aracım debriyaja bastığımda acayip cızırtı geliyor vites atmak zulüm oldu sanayide az önce ustadan çıktım bilya dağılmış sesi baskı balata yani komple debriyaj setini değişelim dedi şaseden parçacıya sorgulattığımızda “valeo” marka 400-450 fiyat biçtiler daha uyguna bulabilir miyim ??

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Selamun aleyküm arkadaşlar 2004 LS aracım debriyaja bastığımda acayip cızırtı geliyor vites atmak zulüm oldu sanayide az önce ustadan çıktım bilya dağılmış sesi baskı balata yani komple debriyaj setini değişelim dedi şaseden parçacıya sorgulattığımızda “valeo” marka 400-450 fiyat biçtiler daha uyguna bulabilir miyim ??

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bulsanız da çok kaliteli olmayabilir, sadece aynı markayı başka yerden daha uyguna bulabilir misiniz ona bakın.

Aracınız
Civic ES7 2003
Arkadaşlar merhaba. Yeni konu açmak istemedim. 2003 manuel civic aracımda baskı balatadan şüpheleniyordum, bugün sanayiye gittim; usta debriyaj setinin değişmesi gerektiğini 530 tl, volant taşlama 150 tl, şanzıman yağı 180 tl ve 500 tl işçilik istedi, sanırım baskı balata FCC marka. Tavsiye edebileceğiniz marka debriyaj seti veya şanzıman yağı var mı? Tavsiyesi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

BBF100-6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
ben fabrika çıkışı fcc diye biliyorum. Henüz daha değiştirmedim.Diğer markalar hakkında yorum yapamayacağım.

s.a. şu anda fc5 kullanıyorum. 2009 2019 arası vtec2 kullandım. aldığımda debriyaj balatasını valeo ile değiştirdim. memnundum 2018de yılı doldu diye tekrar değiştirdim debriyajı. bu sefer daikin marka ile değiştirdim. ikinci değişimde debriyajdan basınca yay sesi geliyordu. debriyaj gergisinide değiştirdim. o zaman gayet iyi olmuştu. orjinal diye bişey yok ben iki markayıda denedim gayet iyiydi.

SM-C7000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri