Civic ES7 Vtec 2 Double Ekran Tavsiye.

Aracınız
Civic ES7 2006

Arkadaşlar merhaba 2006 vtec aracıma bunu almayı düşünüyorum uygun olur mu daha önce yapan arkadaşlar fotoğrafları varsa nasıl duruyor fikir almak istedim?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> A101 ve Bim'e gelen bu cihazlar ne yazıkki kaliteli değiller! Nasıl birşey istiyorsanız onu belirlemenizi tavsiye ederim. Sonra araştırma ve kullanıcı yorumu bakılabilir.
> Ses, video, mirror link, Navigasyon, Android, Wifi, Bluetooth, Gps, Ram, Hafıza, Çözünürlük, Usp, Aux, arka kamera vs.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic ES7 2006
Teşekkür ederim. Çok kaliteli birşeye bütçem yetmiyor. Normal bi (sony-pioneer) teyp bakarken buna rastladım fiyatı çok uygun geldi. Araçta da double için uygun bir alan mevcut doldursun diye düşündüm. Navigasyon veya ekstra özelliklere pek ihtiyacım yok görüntü olarak doldursun şık dursun bunun dışında öyle ekstra ses kalitesi beklentim yok. 300 lira bandında normal bir sony teyp almaktansa bunu almayı tercih ediyorum daha önce aracında kullanan varsa memnun mu bi şikayeti var mı onu öğrenmek istedim. Teşekkür ederim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkür ederim. Çok kaliteli birşeye bütçem yetmiyor. Normal bi (sony-pioneer) teyp bakarken buna rastladım fiyatı çok uygun geldi. Araçta da double için uygun bir alan mevcut doldursun diye düşündüm. Navigasyon veya ekstra özelliklere pek ihtiyacım yok görüntü olarak doldursun şık dursun bunun dışında öyle ekstra ses kalitesi beklentim yok. 300 lira bandında normal bir sony teyp almaktansa bunu almayı tercih ediyorum daha önce aracında kullanan varsa memnun mu bi şikayeti var mı onu öğrenmek istedim. Teşekkür ederim.
Rica ederim. Bende Cyber Audio var. 1.000 tl.'ye aldım. Arka kamera dahil. Yazdığım özellikler mevcut. Tek istediğim Ram 2 değilde 3 olsaymış daha güzel olurmuş. Geçişleri biraz beklemeli oluyor. Sizin beklentiniz çok değil. Max 500 tl.'ye kadar bakılabilir. Veya temiz 2. el alınabilir. Sizin için kullanıcı yorumları çok faydalı olur. Ekran 7" olmalı. Çerçeve mutlaka lazım. Çerçeveyi biraz traşlamak gerekebilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Son düzenleme:
Geri