Vtec 2 Geri Vitese Takınca Ayna İndirme

Ali334

0
Aracınız
Merhabalar bu modulu cok beğendim . Vtec2 ilk aracı. Daha önce elektrik aksamıyla ilgilenmedim sizce bağlantıyı ben yapabilir miyim ? Teşekkürler paylaşımınız için sitede birde otomatik ayna kapatma modulude var o bizim araca uyuyor mu

Aracınız
Bu modülü satan kişi takmayla ilgili yardımcı oluyor bu arada [MENTION=194]Can[/MENTION] da kendi takti size yardımcı olacaktır

Tapatalk....

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhabalar bu modulu cok beğendim . Vtec2 ilk aracı. Daha önce elektrik aksamıyla ilgilenmedim sizce bağlantıyı ben yapabilir miyim ? Teşekkürler paylaşımınız için sitede birde otomatik ayna kapatma modulude var o bizim araca uyuyor mu
Murat abi gerekli açıklamayı yapmış sağolsun :) Modül montajını ben yaptım, elektrik kısmı çok zor değil kendiniz yapabilirsiniz ben size neyi nereye takmanız gerektiğini anlatırım. Modülün zamanını da isteğinize göre ayarlatabilirsiniz. Yazılımı ona göre ayarlıyor satan kişi. Montajı için taslak var

Aracınız
Civic ES7 2002
Merhabalar, uzun zamandır aracımda tesisatı hazırdı fakat modülü yeni bağladım. Park sırasında en çok ihtiyaç duyduğumuz geri vitese takınca aşağı eğilme modülü araç geri vitese geçtiğinde 2saniye sonra başlıyor (otomatik viteste vitesi P'den D'ye alırken R'den geçtiği için hemen aşağı eğmeyi engelleme amaçlı), vites boşa alındıktan 8 saniye sonra eski yerine geliyor (park sırasında sürekli ileri geri manevralarda sürekli hareketi engellemek için). Modülün yapımı Mustafa Bağseven'e aittir. Ayrıntılı bilgi için; http://www.ledstop2009.com

hala modül satılıyor mu?

Geri