Yakıt depo girişi gideri

Ad Soyad
İbrahim arslan
Aracınız
Civic FC5 2018
Resimde en altta ki delik yer sanırım yakıt depo girişinde su vs gelirse gider olarak yapılmış diye düşünüyorum doğru mu bilmiyorum fakat geçen gün benzin alırken bir miktar benzin oraya aktı ve birikme yaptı gitmedi sanırım tıkanmış burası gider mi? Ve gider ise nasıl açabilirim ?
IMG_20220506_202451.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@tdarslan hocam meseleyi kendi ustama sordum. Sadece gider vazifesi yapıyormuş. Su veya taşan yakıt için dedi. Tıkanık ise tel ile açılabilir. Süpürge makinası ilede çekilebilir.

mturker

Özel Üye
Hazır resimli konu varken benimde sorum olacaktı yardimci olursanız...
Depo kapağının içindeki kaplama siyah plastiği sökmek istiyorum, lakin LPG dolum Ağzı fotoda görüldüğü gibi vidalı, vidaları soktukten sonra LPG Ağzı boşa cikarmi yoksa arkadan da bağlantısı varmıdır?

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hazır resimli konu varken benimde sorum olacaktı yardimci olursanız...
Depo kapağının içindeki kaplama siyah plastiği sökmek istiyorum, lakin LPG dolum Ağzı fotoda görüldüğü gibi vidalı, vidaları soktukten sonra LPG Ağzı boşa cikarmi yoksa arkadan da bağlantısı varmıdır?

Sol arka tekerlegin kecesini kaldirin orada onu demir braket tutar. O sekilde alamazsiniz 3 tane ayağı vardır. Bu islemleri yapmadan once LPG dolum yerinin orada ufak bir bilya var ona tornavidanın ucu ile bastırıp boruda kalan gazı boşaltın oncelikle.
Sol arka tekerleği sökerseniz sizin için daha rahat çalışma alanı olacaktır fakat plastik kaplamayı neden sökmek istiyorsunuz ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Sol arka tekerlegin kecesini kaldirin orada onu demir braket tutar. O sekilde alamazsiniz 3 tane ayağı vardır. Bu islemleri yapmadan once LPG dolum yerinin orada ufak bir bilya var ona tornavidanın ucu ile bastırıp boruda kalan gazı boşaltın oncelikle.
Sol arka tekerleği sökerseniz sizin için daha rahat çalışma alanı olacaktır fakat plastik kaplamayı neden sökmek istiyorsunuz ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Araç gövde rengi boya var, iyi maskelememisler çok değil ama kenarlarında var. Söküp ya plastiği boyuycam yada su zimparasi Aticam çerçevesine. Açıklama için tşkler.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Araç gövde rengi boya var, iyi maskelememisler çok değil ama kenarlarında var. Söküp ya plastiği boyuycam yada su zimparasi Aticam çerçevesine. Açıklama için tşkler.

Boya kalıntılarını selülozik tiner ile silebilirsiniz. Bu sebeple parçayı sökmenize gerek yok.

Geri