Civic FB7 Lastik Tercih-Öneri

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Aynı hususu ben de yaşadım bugün. Golf 7ye bindim lastik sesi olarak hiçbir farkı yoktu araçlarımızdan. İnince baktım ki lastikleri petlas idi. Demek ki lastik baya bir etkiliyor yol sesini.
@m2hamid hocam eski aracım focus 3 idi ve üstünde dunlop fm800 vardı ve bridgestonlu fc5 e göre çok sessizdi. Siz şimdi böyle bir tecrübe edindiğinize göre bizim bridgestonelar diğer lastiklere göre yol sesi anlamında çöp demekki. Seneye yazın benim lastiklerin ömrü tamamlanır asıl değerlendirmeyi o zaman yaparım.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@Ltf ve @ywzckr hocalarım evet lastik düşündüğümüzden çok etkiliyor (y)
Kendi adıma bir sonraki lastik alımımda 68 db. altı ve testlerde en sessiz ve konforlu seçilen lastiklerden birini seçmeyi düşünüyorum.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Goodyear f1 asymmetric aldım ben 68 desibel çok farkediyor seçimim bu yönde oluyor lastik en önemli unsur çünkü.
@Ltf ve @ywzckr hocalarım evet lastik düşündüğümüzden çok etkiliyor (y)
Kendi adıma bir sonraki lastik alımımda 68 db. altı ve testlerde en sessiz ve konforlu seçilen lastiklerden birini seçmeyi düşünüyorum.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
F/p olarak da falken ze310 ecorun öneririm. 215/55 r16 93v olan modeli 67db idi sanırım. Ayrıca ıslak ve kuru fren performansları a -a diye hatırlıyorum

ywzckr

0
F/p olarak da falken ze310 ecorun öneririm. 215/55 r16 93v olan modeli 67db idi sanırım. Ayrıca ıslak ve kuru fren performansları a -a diye hatırlıyorum

Hocam cok guzel lastik ama turkiyede uretilenlerde sorun yasayan cok olmus sorunlarina muhattap bulamamislar genellikle, internette yorumlara goz atmani tavsiye ederim. Ama avrupa uretimlerine herkes cok iyi yorumlar yapmis ayirt edemeyecegimize gore cok muamma bir lastik firmasi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam cok guzel lastik ama turkiyede uretilenlerde sorun yasayan cok olmus sorunlarina muhattap bulamamislar genellikle, internette yorumlara goz atmani tavsiye ederim. Ama avrupa uretimlerine herkes cok iyi yorumlar yapmis ayirt edemeyecegimize gore cok muamma bir lastik firmasi.

Onu hiç görmemiştim hocam araştırayım bi. Arkadaşım aldı kullanıyor şuanda ben alana kadar bi 30000 km yapar onun da deneyimleriyle tekrar değerlendiririm

ywzckr

0
Onu hiç görmemiştim hocam araştırayım bi. Arkadaşım aldı kullanıyor şuanda ben alana kadar bi 30000 km yapar onun da deneyimleriyle tekrar değerlendiririm

En basta sorunsuzsa lastik iyidir buyuk ihtimal memnun kalir, yarik lastik gelen olmuş 5 aya yenisi gelmiş firmadan, lastigin tabani yere temas yuzeyi egimli gelen olmuş, denk geldiklerim boyle sorunlardi ama lastik guzel gercekten bende bakarken yurtdisinda en cok ovulenler aradinda ama turkiye uretimlerinde sorun yasayanlari gorunce soru isareti birakmisti bende.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
En basta sorunsuzsa lastik iyidir buyuk ihtimal memnun kalir, yarik lastik gelen olmuş 5 aya yenisi gelmiş firmadan, lastigin tabani yere temas yuzeyi egimli gelen olmuş, denk geldiklerim boyle sorunlardi ama lastik guzel gercekten bende bakarken yurtdisinda en cok ovulenler aradinda ama turkiye uretimlerinde sorun yasayanlari gorunce soru isareti birakmisti bende.

O zaman netten siparişi verip teslim alır almaz kontrol edip iade talebinde bulunmak gerekiyor garanti kapsamında değil de tüketicinin cayma hakkı kapsamında

Aracınız
Civic FB7 2015
Aynen bende aldım yakıt C ıslak zemin A ses 67 db. Müthiş bir lastik kesinlikle tavsiye ediyorum hatta ısrar ediyorum

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri