Yazlık Lastik Tercihi

Aracınız
Civic FC5 2018
Benin şahsi kanaatim bakın Honda ülkede üretimi durduracak, yaklaşık 1000 çalışan ekmek yiyor, belki bir çoğu işsiz kalacak, keza diğer yerli üretim markaları da göz önünde bulundurun sadece istihdam noktasını ve sadece o fabrikada çalışan işçileri göz önüne alın o fabrikaya bağlı yan istihdamlardan bahsetmiyorum bile, çok değerli çok kıymetli,
2 db fazla sesi olsun yerli üretim olsun, yerli marka olsun benim şahsi kanaatim bu yönde, hem bu minvalde düşününce çok fazla arayış içine girmeyip çok da kafa yormamış olur insan bu yönden bakmakta lazım :)
Petlasta çalışan bir mühendis kardeşiniz olarak size şu kadar söyleyeyim petlas yakın zamanda çok güzel bir 4 mevsim lastiği çıkartıyor cidden bizim pilot abiler çok beğendi Kasım ayında fslan piyasaya gelir herhalde kalıpları bekliyoruz. Çıkarsa ben hemen alacağım :)
Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2016
Konu dışına çıkıyoruz biraz ama ilk ve son mesajım :

Aslında O gelse bu gelse değil de bizim Türk milleti ve devleti olarak orayı direkt kendi aracımızı yapmak için kullanmamız lazım. Belli başlı kalıpları değiştirip, yazılımı üretime göre güncelleyip devam edebiliriz gayette. İçten yanmalı motor devri bitiyor, bizim de en büyük cari açık kaynağımız petrol kaynakları olduğuna göre direkt olarak bu eski teknolojiyi terk etmemiz lazım. Bu vizyona sahip insanlar yöneticiler lazım. İnşaat sektörüyle ayakta durmaya çalışmayıp, sağa sola saray yapmayıp buradan yürümek bile tek başına ülkeyi kalkındırabilir.

Aracınız
Civic FB7 2013

Aslında O gelse bu gelse değil de bizim Türk milleti ve devleti olarak orayı direkt kendi aracımızı yapmak için kullanmamız lazım. Belli başlı kalıpları değiştirip, yazılımı üretime göre güncelleyip devam edebiliriz gayette. İçten yanmalı motor devri bitiyor, bizim de en büyük cari açık kaynağımız petrol kaynakları olduğuna göre direkt olarak bu eski teknolojiyi terk etmemiz lazım. Bu vizyona sahip insanlar yöneticiler lazım. İnşaat sektörüyle ayakta durmaya çalışmayıp, sağa sola saray yapmayıp buradan yürümek bile tek başına ülkeyi kalkındırabilir.
Onun için babayiğitlerin çıkmasını bekliyordu en son hükümet çıktı mı ki babayiğit karnı tok sırtı pek sanayicilerimiz :unsure:

Aracınız

Yerli malı ve elektrikli araba olması dolayısıyla çok ciddi satış yapılabilecek potansiyel mevcut. Özellikle menzili 500-600 km olan yerli malı elektrikli arabayı piyasaya sunsalar direkt sipariş veririm çevremde ki kişiler de aynı şeyi söylüyorlar ama ha çıktı ha çıkıyor derken babayiğitler'den ses seda yok bi ara 'imza' diye bir araba çıkıyordu inşallah ona benzemez bu iş.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Yerli malı ve elektrikli araba olması dolayısıyla çok ciddi satış yapılabilecek potansiyel mevcut. Özellikle menzili 500-600 km olan yerli malı elektrikli arabayı piyasaya sunsalar direkt sipariş veririm çevremde ki kişiler de aynı şeyi söylüyorlar ama ha çıktı ha çıkıyor derken babayiğitler'den ses seda yok bi ara 'imza' diye bir araba çıkıyordu inşallah ona benzemez bu iş.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Otomobilin masalcı abisine göre yerli otomobil 2 sene önce yollarda olacaktı göya :)

h.k_ahmet

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar lütfen konu dışına çıkmayalım

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FB7 2012
Islak ve kuru preformansına bakacak olursak ideal lastik turanza.
Katsayılarla oynayarak kendi sonucunuzu elde edebilirsiniz pek âlâ.
ADAC, Almanya şartlarına göre ıslak için katsayıyı yüksek tutuyordu. Ben son sütunu ilave ederek ıslak ve kuru ağırlıklarını eşitledim mesela.
Haklısınız hem, yol tutmayan araba yakmasa ne olur, ses yapsa ne olur, aşınmasa ne olur...